TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.663
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 232
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.824
Bölgeden Spor

ŞAMPİYON TAEKWONDO SPORCUSU SAHRA NUR ÖZDEMİR TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAK’A ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ!

Estonya’da düzenlenen Yıldızlar Avrupa Şampiyonası’nda büyük başarıya imza atarak Avrupa’da 3. olan ve bizlere büyük gurur yaşatan Malkara’lı Taekwondo sporcusu Sahra Nur Özdemir, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teşekkür..

ŞAMPİYON TAEKWONDO SPORCUSU SAHRA NUR ÖZDEMİR TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAK’A ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ!

Estonya’da düzenlenen Yıldızlar Avrupa Şampiyonası’nda büyük başarıya imza atarak Avrupa’da 3. olan ve bizlere büyük gurur yaşatan Malkara’lı Taekwondo sporcusu Sahra Nur Özdemir, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Başkanlık Makamında gerçekleştirilen ziyarette; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara Belediye Meclis Üyesi ve Malkara Taekwondo Spor Kulübü Başkanı Gökhan Doğan ve Malkara Taekwondo Spor Kulübü Antrenörü Gökhan Fındık yer aldı.

İlimizi ulusal ve uluslararası yarışmalarda başarıyla temsil eden bir sporcunun şehrimizde yetişmesinin gurur verici olduğunu belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak kendilerini gururlandıran Milli Taekwondocumuz Sahra Nur Özdemir’e teşekkür ederek, spor hayatında başarılar diledi.

Milli Taekwondocumuz Sahra Nur Özdemir ise Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a desteklerinden dolayı kendisine teşekkür ederek, Malkara’lı olmaktan gurur duyduğunu ve ay yıldızlı forma altında katıldığı her turnuvada sonuna kadar mücadele edeceğini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL