TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 213.297
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.091
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 63
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.219
Kültür Sanat Spor Okuma Sayısı: 282

Sanatçı Pamela, Edirne’de Kürek Festivali’ne katıldı

Erdoğan DEMİR- Sanatçı Pamela, Edirne’de düzenlenen 1.Kürek Festivali’ne katılarak kürek çekti. 5 Haziran 2021 Cumartesi günü düzenlenen festival öncesi Pamela, UNİ TV’den Edirne Temsilcisi Şafak Çekver’e özel açıklamalarda bulundu. Çekver‘in..

Erdoğan DEMİR-

Sanatçı Pamela, Edirne’de düzenlenen 1.Kürek Festivali’ne katılarak kürek çekti.

5 Haziran 2021 Cumartesi günü düzenlenen festival öncesi Pamela, UNİ TV’den Edirne Temsilcisi Şafak Çekver’e özel açıklamalarda bulundu.

Çekver‘in sorularını cevaplandıran Pamela şunları söyledi.

EDİRNE’DE OLMAK ÇOK GÜZEL BİR DUYGU

“Edirne’de olmak çok güzel bir duygu, bildiğim kadarıyla Türkiye’de ilk defa böyle bir festival düzenleniyor. Ben 1.5 yıldan bu yana kürek çekiyorum ama bir çok yarışa da katıldık. Hayatım boyunca da devam etmesini istediğim bir şey kürek çekmek. Çok güzel bir ortam henüz suya inmedik,biraz sonra biz de ineceğiz suya.

KÜREK BENİM İÇİN BU SÜREÇTE EN İYİ PSİKOTERAPİST OLDU

Valla kürek benim için en büyük psikoterapist oldu bu dönemde. Aynı zamanda lisanslı da kürekçi olduğumuz için, aslında biz yasaklarda da sonuçta antrenman yapmak  ve yarışlara hazırlanmak için dışarı çıkabildik ve denizde olabildik açık havada olabildik. Dolayısıyla ben şanslılardanım. Şanslı sayıyorum kendimi, sahnelerde olamadığımız için tabi bu büyük bir sıkıntı. Ama umuyorum en kısa zamanda bunlar da düzelecek.

BU SÜREÇTE MÜZİK SANAT SEKTÖRÜ EN ÇOK DARBE YİYEN SEKTÖR OLDU

Hakikaten müzik sektörü sanat sektörü en çok darbeyi yiyen sektör oldu. Maalesef bizim işimiz çünkü hep kalabalıklarda, insanlarla enerji paylaşarak yapılan bir iş olduğu için, ama artık her yer açıldı. Her yer restoranda, cafede oturabiliyorsa bir konserde de açık havada da olabilir diye düşünüyorum.

İKİ ÜÇ ŞARKILIK BİR SİNGLE ÇIKARMAYI HEDEFLİYORUM

Kendi bireysel şarkılarım için henüz çalışmaya başlayamadım. Ama zaten geçen hafta bir albümde yer aldım. Yeni projelerde bir kaç düet projeler de var. Onları şimdi kendi basın tanıtımından dolayı ben birşey söylemeyeyim. Ama önümde bir kaç düet daha var. Bu zaman içerisinde yine  iki-üç şarkılık bir maxi single gibi bir şey de çıkarmayı planlıyorum.

Bundan sonra umarım tüm halkımızla daha çok görüşürüz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL