Bölgeden Güncel Manşet Okuma Sayısı: 31

Sanki hiç yok gibi…

SANKİ HİÇ YOK GİBİ…   Attila Güvenç İstanbul(Anayurt-Keşan Postası)- Kendini hafif hissetmek, kuş gibi olmak sanki yok gibi. Farklı olmak dünyanın en hafif sutyeni ile özgürlüğü yaşamak için Yeni İnci..

Sanki hiç yok gibi…

SANKİ HİÇ YOK GİBİ…

 

Attila Güvenç

İstanbul(Anayurt-Keşan Postası)- Kendini hafif hissetmek, kuş gibi olmak sanki yok gibi. Farklı olmak dünyanın en hafif sutyeni ile özgürlüğü yaşamak için Yeni İnci sutyende yeni bir çığır açtı. Piyasadaki diğer sutyenlere göre üç misli daha hafif olan Yeni İnci ‘Hafif Sutyen’ ile kadınlar kendilerini  tüy kadar hafif hissetmeye başladılar.

6020_YENİ İNCİ HAFİF SUTYEN 1_ 6025_YENİ İNCİ HAFİF SUTYEN 3_

Yeni İnci ‘Hafif Sutyen’, süngersi ve göğüs ucunu belli etmeyen yapısıyla sutyende devrim niteliğini taşıyor,hem de o kadar sağlam ki deformasyon testleri yapıldığında yıpratılamıyor.

 

Giyildiğinde varlığı hissedilmeyen ‘Hafif Sutyenin’ görünümü şık ve fiyatı da oldukça uygun olarak kadının dünyasında yerini alıyor

6030_YENİ İNCİ HAFİF SUTYEN 2

Özellikleri neredeyse anlatmakla bitirilemeyecek kadar çok olan bu ‘Hafif Sutyen’ hava geçirgenliği çok olduğu için de asla terletmiyor. Bu özelliğiyle yaz mevsiminin de en gözde parçası olacak!

 

Evden hiç çıkmadan ulaşabileceğiniz birbirinden şık ve rahat ürünlerin yer aldığı Yeni İnci koleksiyonu www.yeniincistore.com online satış sitesinden de alınabiliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL