SARDOS 4 Yaşında…

SARDOS 4 Yaşında…

10 Şubat 2014 tarihinde kurulan Keşan Saros Doğa Sporları Topluluğu (SARDOS)  geçtiğimiz hafta sonu 4. Kuruluş yıl dönümü dolayısı ile bir araya geldi. Yediden yetmişe üyelerinin katıldığı yemekte yapılan faaliyetler, projeler konusunda bilgilendirmenin yanında gelecekteki planlar konusunda da bilgi alışverişi yapıldı. Kuruluş yıl dönüm yemeği  geç saatlere kadar  devam etti. Topluluk adına bir açıklama yapan  Faruk EKER; Dört...

Haberin Tarihi: 12 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:340 defa okundu.

10 Şubat 2014 tarihinde kurulan Keşan Saros Doğa Sporları Topluluğu (SARDOS)  geçtiğimiz hafta sonu 4. Kuruluş yıl dönümü dolayısı ile bir araya geldi. Yediden yetmişe üyelerinin katıldığı yemekte yapılan faaliyetler, projeler konusunda bilgilendirmenin yanında gelecekteki planlar konusunda da bilgi alışverişi yapıldı.

Kuruluş yıl dönüm yemeği  geç saatlere kadar  devam etti.

Topluluk adına bir açıklama yapan  Faruk EKER; Dört yıl önce kurduğumuz topluluğumuz ile bu süreç içinde yüzlerce faaliyete imza attık. Normal olarak yaptığımız doğa sporu faaliyetlerinin yanında , sosyal projelerimiz ile de toplumun dikkatini çekmeyi başardık. Ülkemizde bir çok ilin dahi sıfır çektiği organ bağışında yaptığımız kampanya ile ilçemizde 70 kişinin organ bağış kaydına vesile olduk. Yine Trakya’nın bir günde en fazla kanının toplandığı kampanyada en çok kan veren oluşum olarak birinci olduk. Onun haricinde toplumuzda eksik parçaların tamamlanması için Canlar üşümesin, Sokak hayvanlarını unutma sloganları yüreklere dokunan  sosyal işleri gerçekleştirdik.  Çanakkale Deniz Zaferinin 100. yılı dolayısı ile Çanakkale Şehitler Abidesinden aldığımız Toprağı bisikletlerimiz ile 7 günde 770km. pedal çevirerek ulu önderimize götürdük. Tüzel bir kişiliğimiz olmasa da STK lara örnek olacak adımlar attık.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olacak. Bu yolda attığımız her adımda emeğini esirgemeyen tüm üyelerimizin, kurumlarımızın, teşebbüslerin emeğine yüreğine sağlık. 4.kuruluş yılımız kutlu olsun , nice yıllara.

REKLAMLAR

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı