TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Çevre
 • Okuma Sayısı: 140

 • SARDOS, ADETA DOĞA FİLM SETİNDE YÜRÜDÜ

  Keşan Saros Doğa ve Spor Derneği(SARDOS) üyeleri geçtiğimiz hafta sonu doğa yürüyüş etkinliğini Mercan köyü bölgesinde gerçekleştirdi. Sabah kent merkezinde toplanan SARDOS üyesi doğa severler araçla Pırnarköy bölgesinde Kartaltepe olarak..

  SARDOS, ADETA DOĞA FİLM SETİNDE YÜRÜDÜ

  Keşan Saros Doğa ve Spor Derneği(SARDOS) üyeleri geçtiğimiz hafta sonu doğa yürüyüş etkinliğini Mercan köyü bölgesinde gerçekleştirdi. Sabah kent merkezinde toplanan SARDOS üyesi doğa severler araçla Pırnarköy bölgesinde Kartaltepe olarak adlandırılan noktaya ulaştılar. Doğa severler bu noktada araçlardan inerek doğa yürüyüşü için ön hazırlık yaptılar. Aralıklı olarak yağışlı ve kuvvetli poyraz eşliğinde yürüyüşe başlayan ekip, havanın kötü olmasına aldırış etmeden doğanın tüm güzelliklerini ve yoğun oksijeni doyasıya içine çektiler.


  SARDOS Dernek yetkilileri şu açıklamayı yaptı; Sonbaharın tüm güzelliklerini ve renk tonlarını taşıyan parkur katılımcıların büyük beğenisini aldı. Kapalı hava ve zaman zaman yağan yağmurla birlikte ara ara ortaya çıkan sis, doğa filmi çekilen setleri andırıyordu. Çürümüş yaprak kokusu, toprak kokusu, yağmurun verdiği berrak ve temiz hava katılımcılara, iyi ki gelmişiz duygusunu yaşattığından hiç şüphemiz yok. Günün ekonomik, iş, siyasal ve yoğun kent yaşamının stresinden kurtularak pozitif enerji yüklemenin en güzel yolu haftada bir gün de olsa kendini doğa ananın kucağına atmaktır. Bizler Keşan SARDOS Derneği olarak bir hafta bisiklet, bir hafta doğa yürüyüşü olmak üzere bu etkinlikleri yapıyoruz. Sağlık olarak bir engeli olmayan herkesi faaliyetlerimize bekleriz.

  Bir Roman atasözünün söylediği üzere ”Evde oturan erken ölür” hep birlikte yürüyelim sağlıcakla.

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL