Güncel Manşet Okuma Sayısı: 97

SARDOS LALACIK VE PAZARDERE KÖYÜNE PEDAL ÇEVİRDİ

Keşan Saros Doğa ve Spor Derneği(SARDOS) geçtiğimiz hafta sonu Lalacık ve Pazardere  bölgesine bir bisiklet turu gerçekleştirdi. Tur sabah erken saatlerde  başladı ve yoğun sis altında  Paşayiğit mahallesine ulaşıldı. Burada..

SARDOS LALACIK VE PAZARDERE KÖYÜNE PEDAL ÇEVİRDİ

Keşan Saros Doğa ve Spor Derneği(SARDOS) geçtiğimiz hafta sonu Lalacık ve Pazardere  bölgesine bir bisiklet turu gerçekleştirdi.

Tur sabah erken saatlerde  başladı ve yoğun sis altında  Paşayiğit mahallesine ulaşıldı. Burada kısa bir mola veren bisikletçiler yağan yağmur altında Lalacık köyü üzerinden Pazardere köyüne ulaştılar.

Köy kahvesinde kahvaltı yapıp uzun süre halk ile sohbetler eden bisikletçiler yine yoğun yağış altında Beyendik beldesi üzerinden Keşan’a döndüler.

SARDOS yetkilileri yaptıkları açıklamada faaliyeti şu şekilde değerlendirdiler;  Bu hafta sonu da çok keyifli bir bisiklet faaliyetini daha geride bıraktık. Kötü havaya rağmen katılımcıların istekli duruşu ve pozitif enerjileri güzel bir etkinlik olmasını sağladı.

Bu haftaki faaliyetimizle birlikte yapacağımız her bisiklet etkinliği Mart ayında 7. yapacağımız 27. Alaya vefa ve Şehitlere saygı bisiklet turumuza hazırlık maksatlı olacaktır.
Bu etkinliğimizde bizlere gösterdikleri sıcak ilgi ve konukseverlikten dolayı Pazardere halkına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Etkinliklerimiz bir hafta sonu bisiklet bir hafta sonu Doğa yürüyüşü olarak devam etmekte olup faaliyetlerimize herkes katılabilir. Ayrıca her hafta çarşamba günleri yaptığımız alıştırma sürüşlerimiz de devam etmektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL