Güncel

SARDOS ve BANBİS Elele

SARDOS ve BANBİS Elele

Keşan Saros Doğa Sporları Topluluğu (SARDOS) ve Bandırma Bisiklet Grubu (BANBİS) dostluk için pedal çevirdi..
Geçtiğimiz yıllarda Keşan’da üniversite eğitimini tamamlayan ve ilk defa Sardos ile bisikletle tanışan üniversite öğrencileri, mezun olduktan sonra gittikleri yaşam alanlarında da Bisiklet ve doğa sporları ile halkı tanıştırmaya başladılar.

14993382_10154738459614834_4518511359133923194_nBandırma’da BANBİS’i kurarak her yaştan bisikletçileri bünyesinde barındıran Bandırma Bisiklet Grubu üyeleri ile Keşan SARDOS çarşamba akşamı 17 kişinin katılımı ile birlikte bisiklet turu gerçekleştirdi.

SARDOS adına bir açıklama yapan Faruk EKER; Ülkemizin farklı bölgelerinden gelen öğrencilerimiz için SARDOS sıcak bir yuvadır. Bizler o gençlere her zaman dost , arkadaş bazen de bir anne , baba olmaya çalıştık ve başarabildik ise ne mutlu bize.. Onlar bize anne ve babalarının bir emanetidir. Sosyal olarak kısıtlı imkanlara sahip bu çocuklarımızı doğa sporları ile tanıştırdık.

Onları olumsuz ve kötü alışkanlık edinecek bölgelerden uzaklaştırarak  doğa sporları ile tanıştırarak enerjilerini buraya yönlendirmeye çalıştık. O güzel gençler SARDOS’tan aldığı  tecrübe ve deneyimi derleyip kendi bölgelerinde halka aktarmaya başladı bu bizim için büyük mutluluk. SARDOS olarak  spor ve sosyal projelerin yanında gençleri doğru yolda yönlendirmeye devam edeceğiz.
Biz biliyoruz ki gelecek gençlerin elinde şekillenecektir..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL