HESABIM
Üye Ol

SARDOS’TAN YENİ BİR PROJE

SARDOS’TAN YENİ BİR PROJE

Keşan Saros Doğa ve Spor Derneği(SARDOS)  yeni bir proje daha başlatıyor.  ”TAVAN ARASINDAN, SOKAK ARASINA” adını verdikleri projede, depo ve tavan arasında kalan kullanılmayan   her türlü bisikleti bağışlandığı takdirde gerekli tamir ve bakımlarını yaptıktan sonra ihtiyaç sahibi çocuk ve gençlere ulaştıracaklar. Proje koordinatörü Şinasi GÖKTAŞ yaptığı açıklamada duygularını şöyle ifade etti; Bir sivil toplum kuruluşunun...

Haberin Tarihi: 12 Temmuz 2019 - Okunma Sayısı:256 defa okundu.

Keşan Saros Doğa ve Spor Derneği(SARDOS)  yeni bir proje daha başlatıyor.  ”TAVAN ARASINDAN, SOKAK ARASINA” adını verdikleri projede, depo ve tavan arasında kalan kullanılmayan   her türlü bisikleti bağışlandığı takdirde gerekli tamir ve bakımlarını yaptıktan sonra ihtiyaç sahibi çocuk ve gençlere ulaştıracaklar.


Proje koordinatörü Şinasi GÖKTAŞ yaptığı açıklamada duygularını şöyle ifade etti; Bir sivil toplum kuruluşunun topluma faydalı , insanların yüreğine dokunacak projeleri hayata geçirmesi gerektiği düşünüyoruz. Bizler  SARDOS Derneği olarak bugüne kadar hep bu vizyonla hareket ettik . Bu maksatla uzun süredir planladığımız bu projeyi 10 Temmuz 2019 tarihi ile başlatmış bulunmaktayız. Proje 15 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecek. Çeşitli nedenlerle kullanılmayan bisikletlerinizi çürümeye terk etmek yerine bizlere bağışlayarak bir çocuk veya gencin rüyasına ortak olabilirsiniz. Sizlerin bağışlayacağı bisikletleri dernek olarak kuracağımız ekip ile gerekli bakım ve onarımını yaparak  kullanılır hale getireceğiz. Sonrasında Muhtarlar ile iletişime geçip onların tespit ettiği ihtiyaç sahibi çocuk ve gençleri bisiklet ile buluşmasını sağlayacağız.

Amacımız, daha çok kitlenin bisiklete binmesi, bisiklet sevgisini artırmak ve atıl durumdaki milli servetleri tekrara ekonomiye kazandırmaktır.
Bu konuda destek olmak isteyen halkımız aşağıdaki iletişim numaralarını arayabilirler. Arayın, biz gelip yerinden alalım . Haydi hep birlikte bir kişinin rüyasına ortak olalım..
İletişim Tel: 0 542 2778978- 0 546 9158600

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı