HESABIM
Üye Ol

Şarkılarla Atatürk

Şarkılarla Atatürk

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Edirne’ye gelişinin 88. Yıldönümü nedeniyle Edirne Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu Korosu tarafından ‘Şarkılarla Atatürk’ isimli konser düzenlenecek.                 Edirne Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserler, Türk Sanat Müziği Topluluğu Korosu’nun vereceği konser ile devam edecek. Edirne Belediyesi Türk Sanat Topluluğu Korosu; Atatürk’ün Edirne’ye geldiği tarih olan 21 Aralık’ta anlamlı...

Haberin Tarihi: 20 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:514 defa okundu.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Edirne’ye gelişinin 88. Yıldönümü nedeniyle Edirne Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu Korosu tarafından ‘Şarkılarla Atatürk’ isimli konser düzenlenecek.

                Edirne Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserler, Türk Sanat Müziği Topluluğu Korosu’nun vereceği konser ile devam edecek. Edirne Belediyesi Türk Sanat Topluluğu Korosu; Atatürk’ün Edirne’ye geldiği tarih olan 21 Aralık’ta anlamlı bir konsere imza atacak. ‘Şarkılarla Atatürk’ konseri 21 Aralık Saat: 20.00’de ETSO Konferans Salonu’nda müzikseverlerle buluşacak. Şef Özgen Kıskaç yönetimindeki Türk Sanat Müziği Topluluğu Korosu; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü şarkılarla anacak, Atatürk’ün en sevdiği şarkıları Edirneliler için seslendirecek. Konser ücretsiz olarak düzenlenecek.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı