TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.663
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 232
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.824
Çevre

Saros Gönüllüleri Saros’un 5 ayrı noktasında sahil temizliği yaptı

18 Eylül Dünya Temizlik Günü nedeniyle  Saros Gönüllüleri Saros Körfezi’nin 5 ayrı noktasında sahil temizliği gerçekleştirdi. Saros Gönüllüleri saat 14.00’ten itibaren , Gökçetepe’de sahildeki iskele, Sazlıdere’de sahildeki çay bahçesi, Güneyli’de..

Saros Gönüllüleri Saros’un 5 ayrı noktasında sahil temizliği yaptı
18 Eylül Dünya Temizlik Günü nedeniyle  Saros Gönüllüleri Saros Körfezi’nin 5 ayrı noktasında sahil temizliği gerçekleştirdi.
Saros Gönüllüleri saat 14.00’ten itibaren , Gökçetepe’de sahildeki iskele, Sazlıdere’de sahildeki çay bahçesi, Güneyli’de Orhan Otel önü, Koruköy’de Tayfaevleri önü, Erikli’de Deniz Dondurma önünde sahil temizlik çalışmalarını gerçekleştirdi.
 ‘’Çöpünü Doğaya, Saros’u BOTAŞ’a Bırakma’’sloganıyla Saros’a sahip çıkan Saros Gönüllüleri çevreye ve özellikle de Sazlıdere Sahili’ne yapımı devam eden FSRU Limanı inşaatını da eleştirerek bu konuya bir kez daha dikkat çektiler.…
Çevre temizlik etkinliğine en kalabalık katılım gösteren Güneyli Saros Gönüllüleri oldukları da açıklanarak, kendilerine ve tüm temizliğe katılan Saros Gönüllülerü’ne emekleri ve destekleri için teşekkür edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL