Güncel Manşet

Saros Yapay Resif Projesi’nde 2.Etap Çalışmaları 11 Ekim’de başlıyor…

Saros Yapay Resif Projesi’nde 2.Etap Çalışmaları 11 Ekim’de başlıyor…

Keşan Belediyesi ve Edirne Saros Turizm ve Altyapı Hizmetleri Birliği (ESTAB) tarafından gerçekleştirilen Saros Yapay Resif  Projesi ve Tarihi Su Altı Müzesi’nde 2.etap çalışmaları 11 Ekim 2012 Perşembe günü başlayacak.

 

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, bu projedeki 2.etap çalışmalarının 11 Ekim 2012 Perşembe günü başlayacağını ayrıca TRT’den gelecek bir ekibin de bu çalışmalardan su altı ve su üstünde çekimler gerçekleştireceğini belirtti.

ERİKLİ SAHİLİ TURİZM VE GELİŞTİRME KOOPERATİFİ YENİ YÖNETİMİ İLE

ALTYAPININ DEVRİ KONUSUNDA GÖRÜŞMELERDE BULUNDUK.

Özcan, ayrıca 09 Ekim 2012 Salı günü akşamı Erikli’de göreve gelen  Erikli Sahili Turizm Geliştirme Kooepratifi’nin yeni yönetim kurulu ile bir araya geldiklerini ve bu görüşmenin samimi bir şekilde geçtiğini belirterek, “ Teknik adamlarımızla kaba hatlarıyla bir çalışma yaptık. 15 günde bu toplantıları devam ettireceğiz. Devir sürecini başlatıyoruz. Şu anda elbirliğiyle çalışmalarımız devam ediyor. Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Feyzi Engin, Su iŞletmesi Müdürümüz Erhan Başaran, Meclis üyelerimz Ercan Ersoylu,İlhan Boz ve Avukat olarak da Meclis Üyemiz Mustafa Yavaş bu komisyonu oluşturuyorlar. Kooperatifte de yönetim kurulu bu çalışmayı karşılıklı olarak yürütüyor” dedi.


başkanın açıklaması ile edemir22

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL