Güncel Manşet

Satır Et Markalaştı, Satışlar %30 Arttı

Satır Et Markalaştı, Satışlar %30 Arttı

Satır Et Markalaştı, Satışlar %30 Arttı

Gökhan Gürer (Keşan)- Coğrafi işareti  Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) tarafından alınan Keşan Satır Et’e ilgi her geçen gün artıyor.

Satır Et İşletme sahipleri, son günlerde Keşan TSO tarafından işyerlerine dağıtılan tanıtım materyalleri sayesinde satır ete olan talebin oldukça fazlalaştığını ve satışlarının şimdiden yaklaşık %30 arttığını bildirdiler.

Satır Et Tanıtım Projesi kapsamında, farkındalığı arttırmak amacıyla, Keşan – İstanbul yolunun 10. Km’sine dikilen ve yüksekliği 10 metreyi bulan tanıtım totemi yoldan geçenlerin dikkatini çekerken totemden Keşan – Çanakkale yolu üzerine de koyulacağını bildirdi.

Keşan TSO Satır Et Komisyonu tarafından yaptırılan diğer tanıtım ürünleri servis altlığı, kolonyalı mendil, kaşık – bıçak kabı, satır et levhaları, bayrak ve panolar da et ürünleri satan işyerlerinde ve restaurantlarda müşterilerin ilgisini çekiyor.

Özellikle bayramda satışların, bu tanıtım organizasyonu sayesinde arttığını belirten işletme sahipleri çalışmalardan son derece memnun olduklarını belirterek, Satır Et’in tanıtımı için yapılan çalışmaların devam etmesi konusunda hem fikirler.

Keşan TSO tarafından oluşturulan Keşan Satır Et Komisyonu üyeleri ise, oda tarafından oluşturulan komisyona bu güne kadar yaklaşık 40 işletmenin kayıt yaptırdığını ve bu tanıtımlardan yararlanmak isteyen ve satır et satan işletmelerin komisyona üye olmaları gerektiğinin altını çiziyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL