Bölgeden

SATRANÇ ŞAMPİYONLARINDAN BAŞKAN ÖZACAR’A ZİYARET

SATRANÇ ŞAMPİYONLARINDAN  BAŞKAN ÖZACAR’A ZİYARET

 

 

Türkiye Satranç Federasyonu Çanakkale İl Temsilciliğinin düzenlediği 2016-2017 Çanakkale Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvasında dereceye giren öğrenciler, Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ı ziyaret ettiler.

fth_7647 fth_7648

Türkiye Satranç Federasyonu Çanakkale İl Temsilciliğinin 10-11 Aralık tarihlerinde düzenlediği 2016-2017 Çanakkale Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvasında dereceye giren Gelibolulu öğrenciler, Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ı ziyaret ettiler.

fth_7646 fth_7645197 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen turnuvada, 9 yaş altı kategorisinde il birincisi olan Gelibolu 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerinden Mehmet Alper Aslan, aynı okuldan il üçüncüsü olan Kayra Doğan, 7-8 yaş bayanlar kategorisinde il beşinciliğini elde eden Zeynep Ece Zehir, 9-10 yaş bayanlar kategorisinde il dördüncüsü olan Beril Önder ile aynı organizasyonda il dördüncüsü 100. Yıl Barış Ortaokulu öğrencisi Yiğithan Furkan Yılmaz başarı hikayelerini Başkan Özacar ile paylaştı.

fth_7644 fth_7643Ziyarette öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını dileyen Başkan Özacar, “Öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Son dönemlerde Gelibolu’da satranç branşına olan ilgi bizleri de fazlasıyla mutlu ediyor. Çalışmalara destek verecek ortamların hazırlanması noktasında da yerel yönetim olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek için çaba sarfedeceğiz” şeklinde konuştu.

Okul müdürleri M.Fahri Aslan ve Bilal Duman ile Türkiye Satranç Federasyonu ilçe temsilcisi Hande Çağatay’ın da hazır bulunduğu ziyarette, makama kupalarıyla gelen satranç sporcuları ziyaret anısına Belediye Başkanı Mustafa Özacar ile fotoğraf çektirdi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL