Güncel Manşet

Sebze ve meyva komisyoncuları KTSO’nun yeni binasını ziyaret etti.

Sebze ve meyva komisyoncuları KTSO’nun yeni binasını ziyaret etti.

 

Sebze ve meyve komisyonculuğu yapan oda üyeleri, Keşan TSO’nun yeni hizmet binasını ziyaret etti.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO)’nın sebze ve meyve komisyonculuğu yapan üyeleri Halim Ülgüdür, Ümit Debreli ve Hakkı Karaman Keşan TSO’yu ziyaret etti.

9 Ekim Salı günü saat 14:00’da gerçekleştirilen ziyarette konukları, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Selahaddin Uyulgan karşıladı.

Yeni hizmet binasını gezen ve hizmet katlarıyla ilgili bilgi alan oda üyeleri daha sonra yönetim katına geçerek burada yeni hizmet binası ve oda çalışmaları ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.

Keşan TSO’nun yeni binasını oldukça beğenen konuklar şunları söyledi;

“Bu gün hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirmek istedik, Keşan’a ve bölgeye böyle bir yapı ve hizmet merkezi kazandırdıkları için oda yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Keşan TSO’nun yaptığı çalışmalar ortadadır bu başarılı çalışmaların devamını diliyoruz. Bölgemize hayırlı olsun.”

Konukların ardından söz alan Yönetim Kurulu Üyesi Selahaddin Uyulgan’da, “Oda bütün üyelerimizin odası, üyelerimiz gönül rahatlığı ile Keşan TSO’ya gelerek hizmetlerden yararlanmalılar” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL