Güncel Okuma Sayısı: 1.172

Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Akgöz, Tekirdağ’da son yolculuğuna uğurlandı

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde patlayıcıların intikalleri sırasında yaşanan patlamada şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Halil Tuna Akgöz’ün naaşı, memleketi Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde toprağa verildi. Törende, şehidin babası ve asker kıyafeti..

Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Akgöz, Tekirdağ’da son yolculuğuna uğurlandı
Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde patlayıcıların intikalleri sırasında yaşanan patlamada şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Halil Tuna Akgöz’ün naaşı, memleketi Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde toprağa verildi.
Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde patlayıcıların intikalleri sırasında yaşanan patlamada şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Halil Tuna Akgöz’ün naaşı, memleketi Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde toprağa verildi. ( Mesut Karaduman – Anadolu Ajansı )
Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde patlayıcıların intikalleri sırasında yaşanan patlamada şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Halil Tuna Akgöz’ün naaşı, memleketi Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde toprağa verildi. Tekirdağ Devlet Hastanesi morgundan alınan Akgöz’ün (40) naaşı, tören için Valilik önüne getirildi. ( Mesut Karaduman – Anadolu Ajansı )
Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde patlayıcıların intikalleri sırasında yaşanan patlamada şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Halil Tuna Akgöz’ün naaşı, memleketi Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde toprağa verildi. Tekirdağ Devlet Hastanesi morgundan alınan Akgöz’ün (40) naaşı, tören için Valilik önüne getirildi. İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım şehit için dua etti. ( Mesut Karaduman – Anadolu Ajansı )
Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde patlayıcıların intikalleri sırasında yaşanan patlamada şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Halil Tuna Akgöz’ün naaşı, memleketi Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde toprağa verildi. Tekirdağ Devlet Hastanesi morgundan alınan Akgöz’ün (40) naaşı, tören için Valilik önüne getirildi. Şehidin asker kıyafeti giyen eşi Canan Akgöz ile çocukları 14 yaşındaki Basri ve 9 yaşındaki Alper Akgöz’ün üzgün olduğu gözlendi. ( Mesut Karaduman – Anadolu Ajansı )
Törende, şehidin babası ve asker kıyafeti giyen eşi ile çocukları 14 yaşındaki Basri ve 9 yaşındaki Alper Akgöz, tabutun önünde bulunan şehidin fotoğrafına sarılarak gözyaşı döktü.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL