HESABIM
Üye Ol

Şehit Er Akın Buluş İlkokulu’ndan Müthiş Gece…

Şehit Er Akın Buluş İlkokulu’ndan Müthiş Gece…

Şehit Er Hakkı Buluş İlkokulu öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanan “Şiir ve Müzik Dinletisi” 9 Mayıs 2018 Çarşamba günü akşamı gerçekleştirildi. Saat 21.00’de Sevim Yenice Konferans Salonu’nda başlayan ve Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Saz, İlçe Milli Şube Müdürleri Harun Büker, Yavuz Kılıçarslan ve Ercan Aktimur ile Okul Müdürü Ahmet Erkan, Mustafa Kemal Paşa...

Haberin Tarihi: 10 Mayıs 2018 - Okunma Sayısı:1062 defa okundu.

Şehit Er Hakkı Buluş İlkokulu öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanan “Şiir ve Müzik Dinletisi” 9 Mayıs 2018 Çarşamba günü akşamı gerçekleştirildi.

Saat 21.00’de Sevim Yenice Konferans Salonu’nda başlayan ve Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Saz, İlçe Milli Şube Müdürleri Harun Büker, Yavuz Kılıçarslan ve Ercan Aktimur ile Okul Müdürü Ahmet Erkan, Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Bayram Ali Kalfalar, Yenimescit Mahalle Muhtarı Fikret Kantar, Eğitim İş-Keşan Şube Başkanı Erol Yazla, Eğitim bir Sen Keşan Şube Başkanı Erdinç Erdemir  ile velilerin katıldığı gece Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Gece de öğretmen ve öğrenciler müzik eşliğinde şiirlerini okudular ve izleyenlerin büyük beğenisini topladılar.

Etkinlik sonunda İlhaz Saz ve beraberindeki Milli Eğitim Şube Müdürleri, geceyi hazırlayan öğretmen ve öğrencileri kutlayarak kendilerine karanfil hediye ettiler ve hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Haberle ilgili görüntüleri aşağıdaki videolardan izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı