Siyaset

Selim Uyar “AK Parti adı tabelada kalmış”

Büşra BİLECEN- Keşan Postası Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Demir’in Keşan’daki siyasi parti ilçe başkanları ile ilgili yaptığı canlı yayın serisi 21 Nisan 2022 Perşembe günü başladı. Keşan Belediyesi’nin 3 yıllık..

Selim Uyar “AK Parti adı tabelada kalmış”

Büşra BİLECEN-

Keşan Postası Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Demir’in Keşan’daki siyasi parti ilçe başkanları ile ilgili yaptığı canlı yayın serisi 21 Nisan 2022 Perşembe günü başladı.

Keşan Belediyesi’nin 3 yıllık çalışmalarının değerlendirildiği canlı yayının ilk konuğu Yeniden Refah Partisi Keşan İlçe Başkanı Selim Uyar oldu.

Selim Uyar, belediyenin 3 yıllık çalışmalarını değerlendirdi. Uyar kendisine yöneltilen AK Parti’den istifa nedeni ile ilgili olarak da “Çok haksızlıklar olduğundan dolayı adaletli bir şekilde olmadığından, sadece Adalet Kalkınma Partisi adı tabelada kalmış, adaletsizliği var. Hukuksuzluğu var. Kanun tanımamazlık var, yapılan bütün işlerde mutlaka eksik gedikleri çok var. İşi tam hakkıyla kimseye vermiyorlar. İstifa etmemin nedeni bunlardır. Biz orada insanlara adaletimizi göstermemiz gerekiyordu. Bizim muhafazakarların en önemli özelliği hakkaniyettir. Bunu orada göremedik.”

Uyar, açıklamasında Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na cevaplaması istemiyle bazı sorular yöneltti.

Uyar daha sonra da belediyenin 3 yıllık çalışması ve Keşan gündemi ile bazı konulara değindi.

Canlı yayını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL