Siyaset

Şenol Kılıç “50 günde bitecek köprü hala bitmedi”

CHP Enez İl Genel Meclis Üyesi Şenol Kılıç, Sultaniçe Köprüsü’nün hala tamamlanamamış olması ile ilgili bir açıklama yaptı. Kılıç’ın açıklaması şöyle; 50 GÜNDE BİTECEKTİ BİTMEDİ 17 Mart 2022 tarihinde ihalesi..

Şenol Kılıç “50 günde bitecek köprü hala bitmedi”

CHP Enez İl Genel Meclis Üyesi Şenol Kılıç, Sultaniçe Köprüsü’nün hala tamamlanamamış olması ile ilgili bir açıklama yaptı.

Kılıç’ın açıklaması şöyle;

50 GÜNDE BİTECEKTİ BİTMEDİ

17 Mart 2022 tarihinde ihalesi yapılan ve iş bitim süresi 50 gün  olan  Sultaniçe köprüsünün yapımı bir türlü bitirilemedi. Haklı olarak orada yaşayan ve o yolu kullanan yazlıkçılarımızdan aşırı şikayetler almaktayım.  İş bitim süresine göre mayıs  ayında köprü yapımı bitecek ve turizm sezonuna yetişecekti. Ağustos ayındayız iş bitmedi, maalesef şu anda yüklenici firma tarafından herhangi bir çalışmada yapılmıyor. Köprünün yapılan kısmı yol kotundan aşırı yüksek görünüyor. Aldığım  bilgilere göre yüklenici firma nedeniyle  bazı sıkıntıların oluştuğu ve idarece ek süre verildiği yönünde.

KONUYU TAKİPTEYİM

Bölgenin il genel meclis üyesi olarak konuyu  yakından  takip etmeye devam ediyorum. İl özel idaremiz Genel Sekreteri  Vali yardımcımız Sayın Yusuf Güler ile görüştüm. Bu ay ki il genel meclisi toplantılarında konuyla ilgili olarak meclis başkanlığına  yazılı önerge verilmesini sağladım. Ay içinde ilgili komisyon bizzat yerinde incelemelerde bulunacak. Temennim bir an önce sorunların giderilmesi ve köprünün projeye uygun şekilde tamamlanarak ulaşıma açılmasıdır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL