Siyaset

Şenol Kılıç “Bana yalancı diyenler şimdi ne diyecekler?”

CHP Enez İl Genel Meclis Üyesi Şenol Kılıç, kendisi tarafından yalan atılması iddialarına karşılık Enez Bölgesinde Saros Körfezi’nin tüm yollarının asfaltlandığını belirten bir açıklama yaptı. Kılıç’ın açıklaması şöyle; “Art niyetli..

Şenol Kılıç “Bana yalancı diyenler şimdi ne diyecekler?”

CHP Enez İl Genel Meclis Üyesi Şenol Kılıç, kendisi tarafından yalan atılması iddialarına karşılık Enez Bölgesinde Saros Körfezi’nin tüm yollarının asfaltlandığını belirten bir açıklama yaptı.

Kılıç’ın açıklaması şöyle;

“Art niyetli bazı kesimler toplumu kandırdığımı yalan söylediğimi politika yaptığımı iddia etmişlerdi, şimdi ne diyecekler…

İl genel meclisimizce 2022 yılı yatırım programına almış olduğumuz Karaincirli- sahil yolunun geçtiğimiz nisan ayında filler malzemeyle dolgu ve sıkıştırma işlemleri Edirne İl Özel İdaresi tarafından  yapılmıştı. Sıcakların artmasıyla birlikte asfaltlama çalışmalarına başlandı.

 

Bu yoldan uzun yıllardır bölge halkından ve bu sahili kullanan yazlıkçılarımızdan yoğun vşikayetler almaktaydık. 2022 yılı Edirne il özel idaresi yatırım programına aldık, Ödeneğini bütçeden ayırdık ve hayırlısıyla bu yolumuzu da asfalt yapmış olduk.

Bu yol ile birlikte  Enez bölgesinde, Saros Körfezi’ne açılan tüm sahil yolları asfaltlanmış oldu.

Bu yolun yapımı Karaincirli sahilimizin değerini hiç şüphesiz arttıracak ve daha çok vatandaşımızın tercih ettiği alan haline dönüştürecektir, hayırlı olsun.

 İl genel meclis başkanıma, tüm il genel meclis üyelerine, yanımda durarak destek veren köy halkına ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL