Manşet Spor Okuma Sayısı: 78

Serdal Adalı’dan Ulaş Yurdakul’a Ziyaret…

TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ BAŞKANI VE BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ YÖNETİM KURULU İKİNCİ BAŞKANI SERDAL ADALI’DAN BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL’A NEZAKET ZİYARETİ Türkiye Jokey Kulübü Başkanı ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu..

Serdal Adalı’dan Ulaş Yurdakul’a Ziyaret…

TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ BAŞKANI VE BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ YÖNETİM KURULU İKİNCİ BAŞKANI SERDAL ADALI’DAN BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL’A NEZAKET ZİYARETİ

Türkiye Jokey Kulübü Başkanı ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu İkinci Başkanı Serdal Adalı, 18 Aralık 2018 Salı günü saat 14.00’de Malkara Belediyesi’ne gelerek Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette; Belediye Meclis Üyesi Hikmet Altuğ yer aldı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen nezaket ziyaretinde Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Türkiye Jokey Kulübü Başkanı ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu İkinci Başkanı Serdal Adalı’ya  Malkara Belediyesi’nin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler vererek ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade edip, kendilerine teşekkür etti.

Türkiye Jokey Kulübü Başkanı ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu İkinci Başkanı Serdal Adalı ise kendilerine gösterilen misafirperverlikten dolayı Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Gerçekleşen ziyaretin ardından Türkiye Jokey Kulübü Başkanı ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu İkinci Başkanı Serdal Adalı Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a hediye takdiminde bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL