Spor Okuma Sayısı: 1.172

Şeref Aldanmaz ile Keşan İdmanyurdu’nun yolları ayrıldı

Şeref Aldanmaz, sosyal medya Facebook sayfasında yaptığı paylaşımla Keşan İdmanyurdu ile yollarının ayrıldığını kamuoyuna duyurdu. Aldanmaz‘ın açıklaması şöyle; “İki sezonda iki şampiyonluk yaşadığım, Keşan İdman Yurdu sporla yollarımız ayrılmıştır. Bu..

Şeref Aldanmaz ile Keşan İdmanyurdu’nun yolları ayrıldı

Şeref Aldanmaz, sosyal medya Facebook sayfasında yaptığı paylaşımla Keşan İdmanyurdu ile yollarının ayrıldığını kamuoyuna duyurdu.

Aldanmaz‘ın açıklaması şöyle;

İki sezonda iki şampiyonluk yaşadığım, Keşan İdman Yurdu sporla yollarımız ayrılmıştır. Bu süreçte beni ve futbolcularımı yalnız bırakmayan Başkanımız Taner Karatepe’ye, yönetim kuruluna, genel kaptanıma her maç sonrası futbolcularına yemek veren esnafımıza, seyircimize özellikle çalıştığım sürede karakterli , ahlaklı ,dürüst futbolcularıma çok teşekkür ediyorum.

Benim her zaman söylediğim her şey para değil , helalleşerek ayrılmak benim prensibim , biz de Taner başkanımla helalleşerek ayrıldık kapım her zaman açıktır.Herkese hakkımı helal ediyor yeni sezonda Edirne Süper Amatör kümede kendilerine başarılar diliyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL