TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 169.847
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 8.962
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 170
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 9.011
Güncel Okuma Sayısı: 405

Serkan Çağrı 2021 yılını yazılı açıklama ile kutladı, sıkıntıların sona ermesini diledi

Keşanlı Klarnet Virtüözü Serkan Çağrı yaptığı yazılı bir açıklama ile 2021 yılını kutladı ve yaşanan tüm sorunların ve sıkıntıların sona ermesini diledi. Çağrı‘nın yeni yıl açıklaması şöyle; “Sevgili dostlar, malumunuz..

Serkan Çağrı 2021 yılını yazılı açıklama ile kutladı, sıkıntıların sona ermesini diledi

Keşanlı Klarnet Virtüözü Serkan Çağrı yaptığı yazılı bir açıklama ile 2021 yılını kutladı ve yaşanan tüm sorunların ve sıkıntıların sona ermesini diledi.

Çağrı‘nın yeni yıl açıklaması şöyle;

Sevgili dostlar, malumunuz 2020 hepimiz için zor bir yıl oldu. Pek çoğumuz sevdiklerimizi, tanıdıklarımızı ya da tanımadıklarımızı kaybettik.

Hala pek çok insanımız sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor. Sağlık sorunlarının yanı sıra bu süreçte işini kaybeden, zarar eden ve de geçim sıkıntısı yaşayan insanlarımız var. Her geçen gün acımasızlığın, umutsuzluğun hızla tohumlarının atıldığı dünyamıza verdiğimiz her türlü zararın karşılığını hep birlikte yaşar ve görür olduk.

Amacım böylesi bir günde neşenizi kaçırmak değil elbette. Ancak bilmeliyiz ki her yeni yılda olmasını arzu ettiğimiz temenniler için hep birlikte olumlu adımlar atmalıyız.

Doğaya, insana ve de tüm canlılara sevgi ve saygıda kusur etmemeliyiz. Yaşlı, genç, zengin, fakir… demeden birbirimize sahip çıkıp yardım etmeliyiz.

Ayrımcılık yapanların, zulmedenlerin, fırsatçıların, haksızlıkların, emeğe saygısızlık edenlerin, doğamıza, dünyamıza zarar verenlerin, savaşların, virüslerin… olmamasını dilediğimiz yeni yıllara kavuşmak dileğiyle.

Yeni yıl sizlere sağlık, huzur, mutluluk,bereket getirsin. Sevgiler.

 

İLANIN DETAYINI GÖRMEK İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL