Kültür Sanat Yaşam

Serkan Çağrı, Babasını mezarı başında andı

Erdoğan DEMİR/Özel Türkiye’nin en önemli klarnet virtüözlerinden Keşanlı Serkan Çağrı babasının 7.ölüm yıldönümü nedeniyle 31 Mart 2022 Perşembe günü Keşan’a geldi. Serkan Çağrı‘nın Keşan’daki babasının mezarını ziyaretini Sitemiz Genel Yayın..

Erdoğan DEMİR/Özel

Türkiye’nin en önemli klarnet virtüözlerinden Keşanlı Serkan Çağrı babasının 7.ölüm yıldönümü nedeniyle 31 Mart 2022 Perşembe günü Keşan’a geldi.

Serkan Çağrı‘nın Keşan’daki babasının mezarını ziyaretini Sitemiz Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Demir Keşan’da takip eden tek gazeteci olarak, Çağrı‘nın yanında yer aldı üzüntüsünü paylaştı.

Çağrı,  burada babası Fevzi Çalgı’nın Enez Yolu Mezarlığı’na giderek kendisi için dua ederek babasını andı.

 

Çağrı babasının başında  Demir’e şu açıklamayı yaptı. “Her geçen gün babamın yokluğunu daha fazla hissediyorum. Baba ve anne çok çok değerli varlıklar.  Hayatımızda olduklarında belki çok kıymetini bilemiyoruz ama onların yokluğunda ne demek olduğunu çok daha iyi anlıyor insan.  Hayatımızda varken annelerimize babalarımıza gerçekten hürmetimizi saygımızı sevgimizi sonuna kadar gösterelim. Anneleri babaları hiç bir zaman üzmeyelim. Burada bulunan bütün herkesin yakınlarına da duacıyım ruhları şad olsun.  Rahmetli babacığımın 7.senesinde burada bulunmak gerçekten manevi olarak bizi iyi hissettiriyor.
Babamızla sohbet ediyoruz.  Biz bunu çok iyi hissediyoruz çünkü,  o hiç bir zaman için hayatımızdan ayrılmadı. Onun bizimle olan iletişimini her zaman yaşıyoruz.  Allah rahmet eylesin tekrardan,
yakınlarını kaybeden bütün herkese başsağlığı diliyorum. Allah herkese sağlıklı uzun ömürler versin inşallah.

LOKMA DAĞITTIRDI

Çağrı, ayrıca Keşan Alparslan Türkeş Meydanı’nda babasının 7.ölüm yıldönümü nedeniyle de lokma dağıttırdı.

Vatandaşlar, Keşan’ın gururu olan Serkan Çağrı‘nın babası Fevzi Çalgı‘ya Allah’tan rahmet dileyerek lokma için de “Allah kabul etsin” şeklinde konuştu.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL