Güncel Okuma Sayısı: 828

Serkan Çağrı’nın kamerası ve anlatımıyla Gökçetepe Sahili’nde çevre duyarsızlığı

Bir süre önce Keşan’a gelerek Gökçetepe Orman Kampı yakınlarında bir çadır kampı kurarak bir süre kalan Keşanlı klarnet virtiözü Serkan Çağrı, burada yaptığı video çekimi ile sahile ve ormana verilen..

Bir süre önce Keşan’a gelerek Gökçetepe Orman Kampı yakınlarında bir çadır kampı kurarak bir süre kalan Keşanlı klarnet virtiözü Serkan Çağrı, burada yaptığı video çekimi ile sahile ve ormana verilen çevre zararını görüntüledi.

Kendi kamera görüntü,sü ve anlatımı ile çektiği bu videoyu Facebook Sayfası’nda yayınlayan Çağrı, böyle güzel ve ormanla içiçe olan sahile verilen zararı gözler önüne sererek vatandaşların çevreye verdiği zarara dikkat çekerek toplumun kamp yaptığı alanı temizlemesi gerektiği ve arkada kötü ve çirkin görüntüler bırakmaması mesajını verdi.

Serkan Çağrı sitemize yaptığı özel açıklama ile “Halkımız çevreye karşı duyarlı olmalı. Bu güzellikleri hep beraber korumalıyız. Gelecekte çocuklarımıza düzgün ve tertemiz bir çevre bırakmak hepimizin görevi. Buradan halkımızı çevreye duyarlı olmaya davet ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL