Kültür Sanat Manşet

Serkeşan yine yarışacak…

Serkeşan yine yarışacak…

Keşanlı yerel müzik grubu Serkeşan tarafından yapılan açıklamada grubun, “O Ses Türkiye” ve “Yetenek Sizisiniz Türkiye”  yarışmalarına katılacağı bildirildi.

Süleyman Güler, Okan Tuna, İlkan Cinci, Metin Cinci, Harun Güner ve Emre Bilget’ten oluşan grubun, geçen yıl yarıştığı “Yetenek Sizisiniz Türkiye”de şansını bir kez daha deneyeceği, “O Ses Türkiye”ye ise geçen yıl Oğuz Berkay Fidan’la gelen Keşan başarısını sürdürmek için katılacakları kaydedildi.

KEŞAN BELEDİYESİ’NDEN DESTEK

Yarışmalara gidebilmek için maddi destek arayışına giren Serkeşan’a ilk destek Keşan Belediyesi’nden geldi. Dün, Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret eden grup üyeleri, Sosyal ve Kültür İşleri Müdürlüğü’nden yeterli destek sağlanırsa, daha profesyonelce bir çalışma gerçekleştireceğini ifade etti. Kendilerine destek verilmesi halinde Keşan’ın adını bir kez daha televizyonlarda duyuracaklarını dile getiren Serkeşan’a olumlu cevap veren Özcan, aynı zamanda moral depolamalarına da neden oldu.

“O SES TÜRKİYE’DE YİNE KEŞAN KAZANACAK”

Bilindiği gibi, Keşanlı 5 gençten oluşan rap müzik grubu “Serkeşan”, geçen yıl Show TV’de yayımlanan ve yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı programda adeta program jeneriği olabilecek bir parçayla yarışmış ancak Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın’dan oluşan jüriden puan alamayarak elenmişti. Bir kez daha aynı yarışmada şansını denemeye karar veren Serkeşan, ayrıca, “O Ses Türkiye” de de Keşan’ın geçen yıl Oğuz Berkay Fidan’la Keşan’ın yakaladığı başarıyı, bir kez daha tekrarlamak amacıyla  yarışmaya katılacaklarını sözlerine ekledi. Serkeşan, bugün ve yarın İstanbul’da her iki yarışmanın seçmelerine katılacak. 

 

MEDYA KEŞAN GAZETESİ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL