TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.663
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 232
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.824
Siyaset

Sezayi Çetin ve Gökhan Şentürk’ten Keşan Belediyesi’ne ziyaret

AK Parti Tekirdağ Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin ve Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu ziyaret etti     AK Parti Tekirdağ Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi..

Sezayi Çetin ve Gökhan Şentürk’ten Keşan Belediyesi’ne ziyaret

AK Parti Tekirdağ Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin ve Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu ziyaret etti

 

 

AK Parti Tekirdağ Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin ve Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, 26 Ağustos 2021 Perşembe günü Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu ziyaret etti.

Saat 13.30 sıralarında Keşan Belediyesi’ne AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber gelen Sezayi Çetin ve Gökhan Şentürk, Mustafa Helvacıoğlu tarafından karşılandı.

Ziyarette ilk olarak söz alan Çetin, “Trakya’da siyaset yapan ilçe başkanları arasından en şanslı olanlardan bir tanesiyim. Ben aslen Keşanlıyım. Doğduğum yerde de AK Parti belediyesi var, doyduğum yerde de AK Parti belediyesi var. Bu iki belediyenin kazanılması Trakya’da siyaseten devrim niteliği taşır. CHP’ye mensup belediyeler özellikli Keşan’ı 20 yıldan uzun süredir yönetmişlerdir. Ancak son dönemde Keşan’ın fiziki değişimine tanıklık ediyoruz. Belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz. Süleymanpaşa ve Keşan Belediye başkanlarımızın yapmış oldukları hizmetler rol model oluşturacak ve inşallah 2024 yılında özellikle kendi ilimiz olan, yaşadığım Tekirdağ’da büyük şehir belediye başkanlığı olmak üzere Trakya’da birçok yeri AK Partili Belediyeler alacaktır. Allah Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu’nun başarılarını daim etsin.” dedi.

Daha sonra konuşan Gökhan Şentürk, “Keşan Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu ve Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Cüneyt Yüksel müthiş çalışmalarına devam ediyor. Malkara’da bu iki belediyemizin çalışmalarını örnek olarak gösteriyorum. Tam ortada muhalefet belediyesi ve hizmetin yapılamadığı bir belediye olarak kaldık. AK Parti döneminde aldığımız yatırımların üstünü kapatamadık.”

Ziyarette son olarak Mustafa Helvacıoğlu söz aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL