Köşe Yazısı Okuma Sayısı: 25

Sezon bitmeden gelen mesaj!

      Mustafa ÇULCU mculcu@kesanpostasi.com Ülke futbolunda profesyonel ve bölgesel amatör liglerde görev yapan hakem ve gözlemcilerin telefonlarına, 19.05.2014 tarihinde, saat 11.00 gibi, TFF iletişim sisteminden bir mesaj düşer; “Değerli Gözlemcilerimiz ve Hakemlerimiz,..

Sezon bitmeden gelen mesaj!

mustafaculcu111111111

      Mustafa ÇULCU

mculcu@kesanpostasi.com

Ülke futbolunda profesyonel ve bölgesel amatör liglerde görev yapan hakem ve gözlemcilerin telefonlarına, 19.05.2014 tarihinde, saat 11.00 gibi, TFF iletişim sisteminden bir mesaj düşer; “Değerli Gözlemcilerimiz ve Hakemlerimiz, 2013-2014 sezonunu hayırlı bir şekilde bitirmiş bulunuyoruz. Bizleri sevindiren, üzen günleri acısı ve tatlısı ile hep beraber yaşadık. Bu süreçte göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan ve bu camiaya yakışan örnek davranışlarınızdan ötürü sizleri kutlar, önümüzdeki sezonda aynı çizgide beraber ilerlemek üzere tekrar tebrik ederim.

Zekeriya ALP/MHK Başkanı”
Bu mesaj geldiğinde, TFF`nin programına göre, Spor Toto 3.lig Play-Off final müsabakası, 19 Mayıs 2014 tarihinde, Spor Toto 2.Lig çeyrek final ikinci müsabakaları 20 Mayıs 2014, yarı final müsabakaları 23-27 Mayıs 2014 ve final müsabakası tarafsız sahada 31 Mayıs 2014 tarihinde oynanacak gözüküyor! Yani, henüz maçlar tamamlanmamış ve sezon bitmemiş...
Mesajın içeriğine baktığımızda belli ki mahcuplar, “Başarılı bir sezon geçirdik” diyemiyorlar. Farkındalar ve biliyorlar ama bunu mertçe söyleyemiyorlar, anca lafı eveleyip geveliyorlar!
De be dayı de; “Başarılı bir sezon geçirmedik” de, ne kaybedersin?
Son cümle ise çok enteresan, “…önümüzdeki sezonda aynı çizgide beraber ilerlemek üzere.”
Yahu, amcalarım, dayılarım, sayın başkan siz daha sezonun bitip bitmediğinin farkında bile değilsiniz ki, hangi çizgiden bahsediyorsunuz?
Yiyeyim ben sizin o çizginizi…
Eğer bahsettiğiniz ve gelecek sezon temenni ettiğiniz çizgi şu ana kadar gördüğümüz çizgi ise daha şimdiden gelecek sezonda futbolumuzun ve takımlarımızın Allah yardımcısı olsun.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL