Siccin 6 9 Ağustos’ta Vizyona Giriyor

kesanpostasi
Okuma Sayısı:26

Siccin6 serinin son filmi 9 Ağustos Cuma günü vizyona giriyor.

Ergin KILIKÇIER serinin son filminde İFRİT yani cin karakterini canlandırıyor.

Bu proje için saçlarını kazıtan KILIKÇIER.Kendisine yaklaşık beş saatlik bir makyajla bu hale geldiğini ifade etti.Bu tarz projelerin bir oyuncu için lütüf olduğunu söyleyen KILIKÇIER.”Kariyerimde oyunculuğumu göstermek için oynadığım en farklı ve benim için en özel karakterdi”

Kılıkçıer, Bu başarılı makyajı Alev Ünal ve ekibinin hayata geçirdiğini onlarla çalıştığı için kendini çok şanslı hissettiğini söyledi.

Bu seridede Muhteşem yapım ve Alper Mestçi’nin çok iyi bir iş çıkardığını ve filmin Avrupa ve Libya Uzak doğu ülkelerinde de vizyona girmesinin kendisini çok mutlu ettiğini söyleyen Kılıkçıer, Ayrıca projenin başrolü Adnan Koç’ la da 14 yıl sonra tekrar kamera karşına geçmenin mutluluğunu ifade etti.

“Adnan ile  arkadaştan öte kardeş gibiyiz.O benim kadim dostumdur” dedi.

Sevenlerine yeni sezon için sürpriz projelerin olduğunu söyleyen KILIKÇIER. Bir projenin imzasını atmadan duyurmadığını o yüzden yaptığı işleri proje aşamasındayken sır gibi sakladığı ifade etti.

Kılıkçıer, Ayrıca kendisine basın olarak destek Keşan Postası Sitesi ile Erdoğan Demir’e ve ekibine kendisini sevenleriyle buluşturduğu için çok teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Başkan Helvacıoğlu Köy Garajı esnafıyla buluştu

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 7 Ağustos 2019 […]