Siccin6 Kadrosunda Keşanlı oyuncu Ergin Kılıkçıer de var.

kesanpostasi
Okuma Sayısı:102

Siccin 6 korku filmi Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde çekimlerini tamamladı.

Oyuncu kadrosunda sürpriz  karakterle  Ergin Kılıkçıer’in de rol aldığı siccin6  9 Ağustos 2019 tarihinde seyircileriyle buluşacak.

Kariyerinde ilk defa bir  korku filminde oynadığını  söyleyen Kılıkçıer.Bu proje için saçlarını kazıttığını ve sürpriz bir karakterle sevenlerinin karşısına çıkacağını söyledi.  Çekimlerin çok iyi geçtiğini  Alper Mestçi ile çalıştığı için çok mutlu olduğunu ifade etti.Alper hocanın sette çok iyi bir enerjisi var. Ve oyuncularını çok iyi motive ediyor dedi. Filmin oyuncu kadrosunda Adnan Koç,Fatih Murat Teke,Dilara Büyük Bayraktar,Merve Ateş,Ergin Klılıkçıer,Kaya Erdaş gibi oyuncular yer alıyor. Muhteşem Tözüm’ün yapımcılığını üstlendiği, Siccin serisinin en çok izlenen korku filmi olmuştu.

Yerli korku sinemasının as yönetmenlerinden Alper Mestçi hız kesmiyor. Seyircilerinin heyecanla takip ettiği Siccin serilerinin yeni devam filmleri için vizyon tarihleri açıklandı. “Siccin” serisinin yeni devam halkası Siccin 6, 9 Ağustos 2019 tarihinde seyircileriyle buluşacak.Bakalım Siccin 6 Filminin performansı nasıl olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Keşan Belediyesi Yaz Futbol Okulu Kursu Başladı

Keşan Belediyesi’nin, çocukların yaz döneminde boş zamanlarını ve […]