HESABIM
Üye Ol

Siccin6 Kadrosunda Keşanlı oyuncu Ergin Kılıkçıer de var.

Siccin6 Kadrosunda Keşanlı oyuncu Ergin Kılıkçıer de var.

Siccin 6 korku filmi Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde çekimlerini tamamladı. Oyuncu kadrosunda sürpriz  karakterle  Ergin Kılıkçıer’in de rol aldığı siccin6  9 Ağustos 2019 tarihinde seyircileriyle buluşacak. Kariyerinde ilk defa bir  korku filminde oynadığını  söyleyen Kılıkçıer.Bu proje için saçlarını kazıttığını ve sürpriz bir karakterle sevenlerinin karşısına çıkacağını söyledi.  Çekimlerin çok iyi geçtiğini  Alper Mestçi ile çalıştığı için...

Haberin Tarihi: 8 Mayıs 2019 - Okunma Sayısı:555 defa okundu.

Siccin 6 korku filmi Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde çekimlerini tamamladı.

Oyuncu kadrosunda sürpriz  karakterle  Ergin Kılıkçıer’in de rol aldığı siccin6  9 Ağustos 2019 tarihinde seyircileriyle buluşacak.

Kariyerinde ilk defa bir  korku filminde oynadığını  söyleyen Kılıkçıer.Bu proje için saçlarını kazıttığını ve sürpriz bir karakterle sevenlerinin karşısına çıkacağını söyledi.  Çekimlerin çok iyi geçtiğini  Alper Mestçi ile çalıştığı için çok mutlu olduğunu ifade etti.Alper hocanın sette çok iyi bir enerjisi var. Ve oyuncularını çok iyi motive ediyor dedi. Filmin oyuncu kadrosunda Adnan Koç,Fatih Murat Teke,Dilara Büyük Bayraktar,Merve Ateş,Ergin Klılıkçıer,Kaya Erdaş gibi oyuncular yer alıyor. Muhteşem Tözüm’ün yapımcılığını üstlendiği, Siccin serisinin en çok izlenen korku filmi olmuştu.

Yerli korku sinemasının as yönetmenlerinden Alper Mestçi hız kesmiyor. Seyircilerinin heyecanla takip ettiği Siccin serilerinin yeni devam filmleri için vizyon tarihleri açıklandı. “Siccin” serisinin yeni devam halkası Siccin 6, 9 Ağustos 2019 tarihinde seyircileriyle buluşacak.Bakalım Siccin 6 Filminin performansı nasıl olacak.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı