Siyaset Okuma Sayısı: 9

Şimşek, Uzunköprü’den geçti

MHP Edirne 1. Sıra Milletvekili Adayı Gürsel Şimşek, Uzunköprü’de esnaf ve köy ziyareti yaptı. Uzunköprülüler, Şimşek’e büyük ilgi gösterdi ve seçileceğine inandıklarını dile getirdi Seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren MHP..

Şimşek, Uzunköprü’den geçti

MHP Edirne 1. Sıra Milletvekili Adayı Gürsel Şimşek, Uzunköprü’de esnaf ve köy ziyareti yaptı. Uzunköprülüler, Şimşek’e büyük ilgi gösterdi ve seçileceğine inandıklarını dile getirdi

1 2

Seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren MHP Edirne 1. Sıra Milletvekili Adayı Gürsel Şimşek, Uzunköprü’de halkla buluştu ve destek istedi. Gün içinde Telli Çeşme Meydanı’nda kurulan stantta vatandaşlarla görüşen ve esnaf ziyaretleri yapan Şimşek, akşamları da köyleri dolaştı. Salarlı, Değirmenci, Hamitli, Kurttepe, Kavakayazma ve Çobanpınarı köylerinde vatandaşlara seslenen Şimşek, ülkenin ve bölgenin gidişatı hakkında açıklamalarda bulundu. Gittiği köylerde büyük ilgi ve destek gören Şimşek, Edirne çapında tarihi bir oy oranına ulaşacaklarını ifade etti.

ANKARA’DA GÖRMEK İSTİYORUZ

3

Şimşek’i Ankara’da kendilerini temsil ederken görmeyi istediklerini belirten vatandaşlar, “Şimşek, çiftçinin adamı olarak çalışacağını söylüyor. Bunu başarabilecek başka bir aday yok. Şimşek içimizden biri, toprağı tanıyor, üretimin zorluğunu biliyor. Bizim sorunlarımıza ancak o çözüm üretebilir” dedi. Bunun üzerine Şimşek, “Uzunköprü’de oldukça faydalı bir çalışma yaptık ve bu çalışmamızı köylerimizde devam ettireceğiz. MHP iktidarı ile Uzunköprü’nün de yüzü gülecek. Buradan büyük destek alacağımıza şüphemiz yok” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL