HESABIM
Üye Ol

SİMTRONİC KADINLARI 5 ENGELLİYE HAYAT VERECEK

SİMTRONİC KADINLARI 5 ENGELLİYE HAYAT VERECEK

Hollanda’nın Den Bosch şehrinde 38 yıldır faaliyet veren ve bir dünya markası olan tencere sektorünün dünya markası Simtronic çalışanlara Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu kitabının yazarı Bülent Türker’i imza gününe davet ettiler. Salonun tamamen dolduğu organizede Erdal Torunoğulları yaptığı konuşmada “Yıllar önce tanıdığım bu güzel insanın kitabının yazılması bizleri çok mutlu etti. Bülent Türker ve Ahmet...

Haberin Tarihi: 15 Nisan 2018 - Okunma Sayısı:966 defa okundu.
Hollanda’nın Den Bosch şehrinde 38 yıldır faaliyet veren ve bir dünya markası olan tencere sektorünün dünya markası Simtronic çalışanlara Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu kitabının yazarı Bülent Türker’i imza gününe davet ettiler.
Salonun tamamen dolduğu organizede Erdal Torunoğulları yaptığı konuşmada “Yıllar önce tanıdığım bu güzel insanın kitabının yazılması bizleri çok mutlu etti. Bülent Türker ve Ahmet Gürel’e teşekkür ederiz. Çok güzel bir eser olmuş. Amaç da çok güzel.” dedi.
Hollanda Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Aykut Torunoğulları da yaptığı konuşmada “Çok duygulandım Benimde kitapta bir yazım var. Naim son 100 yılın en iyi sporcusudur. Değeri bilinmesi gerekir.
Beşiktaş Yönetim Kurulu üyesi Erdal Torunoğulları’da “Naim bir efsane idi o Türkiye’ye çok şey verdi. Rahmetle anıyoruz dedi. Kitap yazarı Bülent Türker Naim 30 yıllık dostum ve arkadaşımdı onun için ne yapsak azdır. Bu projeler kızları Sezin ve Esin Süleymanoğlu’nun projeleri. Bu güne kadar 33 engelliye 2 ay içinde kitap geliri ile destek olduk. Çalışmalarımız devam ediyor. Kitaba çok büyük ilgi var. Şubat ayında 1. ci baskısı hemen bitti . Mart ayında 2. ci baskı oldu. O da bitmek üzere Türkiye de de kitap basılacak. Çok büyük ilgi var. Naim gelmiş geçmiş en büyük sporcu yeri asla doldurulamaz. Onun için ne yapsak azdır. Emeği geçen ve destek olan herkese teşekkür ederim 50 kitap ile 5 engelliye daha hayat veriyoruz. Simtronicin başarılı kadınlarına sonsuz teşekkürler.” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı