Güncel Manşet

Sınav Güvenliği Koordinasyon KuruluToplantısı yapıldı.

Sınav Güvenliği Koordinasyon KuruluToplantısı yapıldı.

18 Mart 2014 Salı günü Saat 15.00’da Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda İlçe Sınav Güvenliği Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı.

DSC_3714

Keşan  Kaymakamı Bekir Dınkırcı Başkanlığındaki toplantıya, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Küçükkarakaş, İlçe Jandarma Komutanı Ybz. Mahir Sağlık, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Feryaz Yüksel, İlçe Nüfus Müdürü Mehmet Avcu,Keşan Meslek Yüksek Okul Müdürü Süleyman Kök katıldı.

Bekir Dınkırcı yaptığı açıklamada,” 23 Mart 2014 Pazar günü yapılacak olan Yüksek Öğrenime Geçiş Sınavı için İlçemizdegerekli emniyet, asayiş, güvenlik, trafik ve diğer koordinasyonu gerektiren tedbirler alınmış olup, ilgili kurum ve kuruluşlara görev ve sorumlulukları bildirilmiştir.

İlçemizde, Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Keşan Meslek Yüksekokulu, Keşan Lisesi,  Keşan İ.E. Tic. Mes. Lisesi, KTSO Bilişim Anadolu Tek.  Lisesi, Feride Mehmet Çuhacı Lisesi, Keşan Anadolu Lisesi, Yusuf Çapraz Anadolu Lisesi veAhmet Yenice Ortaokulu’nda 23 Mart 2014 Pazar günü Yüksek Öğrenime Geçiş Sınavı yapılacaktır.

Öğrencilerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için, sınavlarda çanta, ceptelefonu, kolyada cep saati, kablosuz iletişim sağlayan bluetoothvb,cihazlar ile kulaklık,kolye,küpe,broş,metal para gibi metal içerikli eşyalar ve her türlü elektronik/mekanik cihazların kesinlikle sınav binalarına sokulmayacağı,

Sınav süresince öğrencilerin konsantrasyonunun bozulmaması için anons ve inşaat çalışmaları, klakson vb, gürültü yapılmaması için Belediye Başkanlığınca halka duyuru yapılması ile Emniyet Müdürlüğü mobile ekipleri ve Belediye Başkanlığı Zabıta Amirliği ekiplerince sınav yerlerinin sınav süresince çevre kontrollerinin yapılmasına,

Edirne Valiliği İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünün 12 Mart 2014 tarih ve 1543 sayılı yazıları ile bildirilen 2014 YGS sınavın yapılacağı 23 Mart 2014 pazar günü 07:00-10:15 saatleri arasında İlçe Nüfus Müdürlüğünün açık tutulmasına, sınav öncesi de aday işlemleri ile ilgili her türlü tedbirin alınması maddeleri karara bağlanmıştır.

23 Mart 2014 Pazar günü yapılacak olan Yüksek Öğrenime Geçiş Sınavına girecek olan öğrencilerimize başarılar diliyorum.” Dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL