TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 168.894
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 6.435
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 159
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.932
Hava Durumu Okuma Sayısı: 547

Sıra kış soğuklarında, Cuma kar geliyor

Yağmurlu bir günün ardından çarşamba günü sıcaklıklar belirgin ölçüde azalıyor. Trakya’nın çoğunluğunda sıcaklık değerleri 7-8 dereceleri aşamayacak. Rüzgar kuzeyli yönlerden orta kuvvette esecek. Salı gününün sağanakları, çarşamba sabahına kadar etkisini..

Sıra kış soğuklarında, Cuma kar geliyor

Yağmurlu bir günün ardından çarşamba günü sıcaklıklar belirgin ölçüde azalıyor. Trakya’nın çoğunluğunda sıcaklık değerleri 7-8 dereceleri aşamayacak.

Rüzgar kuzeyli yönlerden orta kuvvette esecek. Salı gününün sağanakları, çarşamba sabahına kadar etkisini giderek azaltarak İstanbul üzerinden bölgemizi terk edecek.

Perşembe günü ciddi bir yağış beklentisi bulunmuyor. Sıcaklıklar ise tek haneli değerlerdeki seyrini sürdürecek.

Cuma sabaha karşı, sıcaklıkların sıfırın çevresinde dolaştığı saatlerde, bölgemize giriş yapması beklenen yağış, sabaha ince bir beyaz örtü ile uyanmamıza sebep olabilir.

Sıcaklıkların gündüz dahi sıfırın altında kalabileceği, tam manasıyla kış soğuklarının beklendiği haftanın en sonunda görülebilecek kar yağışı, bölgemizin daha çok doğu yarısında etkili olabilir.

Soğuklar yeni haftanın ilk iki gününü de kapsadıktan sonra önümüzdeki haftanın ortasından itibaren Trakya’yı terk edecek.

 

İLANIN DETAYI İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL