TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 148.636
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 6.436
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 165
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.812
Spor Okuma Sayısı: 777

Sizi unutmadık, unutmayacağız, kalbimizdesiniz

Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup’ta mücadele ederken devre arası kampı için Antalya’ya giderken 7 Ocak 2012 tarihinde Korkuteli ilçesinde kafileyi taşıyan otobüsün uçuruma yuvarlanması sonucu 2 sporcusunu kaybeden 21 sporcusu..

Sizi unutmadık, unutmayacağız, kalbimizdesiniz

Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup’ta mücadele ederken devre arası kampı için Antalya’ya giderken 7 Ocak 2012 tarihinde Korkuteli ilçesinde kafileyi taşıyan otobüsün uçuruma yuvarlanması sonucu 2 sporcusunu kaybeden 21 sporcusu yaralanan Keşanspor’un geçirdiği kazanın 9.yılı yaşanıyor.

Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin, Keşanspor kafilesinin geçirdiği bu talihsiz ve üzücü kazada hayatlarını kaybeden Can Çetinkaya ve Güner Yıldız’ı hiçbir zaman unutmadıklarını ve onları rahmet ve minnetle andıklarını belirterek “Bu iki sporcumuza Allah’tan rahmet dilerken ailelerine de sabır ve başsağlığı diliyoruz. Can ve Güner’in Keşanspor forması altında talihsiz bir kaza sonucu yaşamlarını yitirmesi bizleri son derece üzmüştür. Bizim bundan sonraki yapabileceğimiz tek şey onları her zaman anmak ve unutmamaktır.Ayrıca yine Keşanspor’a futbolcu ve Antrenör olarak hizmet eden Enercin Uygun ağbimizin de 13.ölüm yıl dönümü, kendisini de rahmet ve minnetle anıyor, ailesine de sabır ve başsağlığı diliyoruz. Keşanspor taraftar grubumuz da gündüz esnaflarımıza pilav ve ayran dağıtacak. Bu organizasyonda bizlerin yanında olan taraftar grubumuza da teşekkür ederiz.

Ayrıca Can Çetinkaya, Güner Yıldız ve Enercin Uygun anısına 7 Ocak 2021 Perşembe günü akşam namazından sonra Fatiha okunacak.” şeklinde konuştu.

Merhumlara Allah’tan rahmet, kederli aileleri ve yakınları ile Keşanspor camiasına sabır ve başsağlığı dileriz.

www.kesanpostasi.com

 

İLANIN DETAYINI GÖRMEK İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL