HESABIM
Üye Ol

Sizi Unutmayacağız…

Sizi Unutmayacağız…

2 Ocak 2008 tarihinde yaşamını yitiren Keşanspor’un eski futbolcusu ve Antrenörü Enerji Uygun ile 7 Ocak 2012 tarihinde Alanya’ya kampa giderken Keşanspor kafilesini taşıyan otobüsün kaza yapması sonucu kazada yaşamını yitiren Keşanspor Futbolcuları Güner Yıldız ve Can Çetinkaya, 4 Ocak 2018 Cuma günü Keşanspor taraftarlarının kendileri için okutacağı Mevlid-i Şerif ile anılacak. Taraftarlar sosyal medyadan...

Haberin Tarihi: 2 Ocak 2019 - Okunma Sayısı:429 defa okundu.

2 Ocak 2008 tarihinde yaşamını yitiren Keşanspor’un eski futbolcusu ve Antrenörü Enerji Uygun ile 7 Ocak 2012 tarihinde Alanya’ya kampa giderken Keşanspor kafilesini taşıyan otobüsün kaza yapması sonucu kazada yaşamını yitiren Keşanspor Futbolcuları Güner Yıldız ve Can Çetinkaya, 4 Ocak 2018 Cuma günü Keşanspor taraftarlarının kendileri için okutacağı Mevlid-i Şerif ile anılacak.

Taraftarlar sosyal medyadan yaptıkları açıklama ile bu anma törenine tüm Keşanlı sporseverleri davet ettiler.

Açıklama şöyle;

“4 Ocak 2019 Cuma günü akşam namazına müteakiben Hersekzade Ahmet Paşa Cami’inde rahmetli Enerji Uygun, Can Çetinkaya ve Güner Yıldız için mevlid-i Şerif okutulacaktır. Tüm  Keşansporu sevenlere duyurulur”

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı