Hava Durumu

Soğuğun şakası yok…

Nisan 1’de Trakya’nın en yüksekleri (Demirköy’ün yüksek kesimleri, Istrancalar, Dereköy-Kofçaz arası) sabaha beyaz bir örtü ile uyanabilir. Sabaha karşı Trakya’nın batısında ve kuzeyinde görülecek diğer yağışlar ise yağmur ve karla..

Soğuğun şakası yok…

Nisan 1’de Trakya’nın en yüksekleri (Demirköy’ün yüksek kesimleri, Istrancalar, Dereköy-Kofçaz arası) sabaha beyaz bir örtü ile uyanabilir. Sabaha karşı Trakya’nın batısında ve kuzeyinde görülecek diğer yağışlar ise yağmur ve karla karışık yağmur şeklinde gerçekleşecek.

Sabah kesilmesi beklenen yağışların ardından gündüz genellikle parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. Sıcaklıklar öğle güneşinin desteğiyle 10-14 derece arasına çıkabilecek. Poyraz önceki günler kadar kuvvetli olmasa da kendini yine de hissettirecek.

Cuma günü lodosa dönecek rüzgar sayesinde sıcaklıklarla belirgin bir artış gözlenecek. Lodosun getireceği yağışlar ise hafta sonunda etkili olacak.

Özellikle pazar gün boyunca ve pazartesi sabaha karşı görülecek sağanak yağmur, zaman zaman kuvvetli olabilir. Yağışla beraber yeniden sıcaklık dalgalanması olacak. Sıcaklıklardaki dalgalı seyrin önümüzdeki hafta da sürmesi bekleniyor…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL