HESABIM
Üye Ol

Şöhret Basamakları Büyük Beğeni İle İzlendi.

Şöhret Basamakları Büyük Beğeni İle İzlendi.

Keşan Belediyesi kültür etkinlikleri kapsamında Keşan’a gelen Yalçın Özden Tiyatrosu, 7 Aralık 2018 Cuma günü Şöhret Basamakları adlı oyunu sahneye koydu.   Yalçın Özden’in yazdığı ve Ali Yaylı’nın yönettiği oyun; Keşan Belediyesi Konferans ve Tiyatro Salonu’nda sahnelenecek ve saat 20.00’de başladı. Oyunu Keşan Belediye Meclis Üyesi Neval Karaatlı ile 400’e yakın tiyatrosever büyük beğeni ile...

Haberin Tarihi: 8 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:378 defa okundu.

Keşan Belediyesi kültür etkinlikleri kapsamında Keşan’a gelen Yalçın Özden Tiyatrosu, 7 Aralık 2018 Cuma günü Şöhret Basamakları adlı oyunu sahneye koydu.

 

Yalçın Özden’in yazdığı ve Ali Yaylı’nın yönettiği oyun; Keşan Belediyesi Konferans ve Tiyatro Salonu’nda sahnelenecek ve saat 20.00’de başladı.

Oyunu Keşan Belediye Meclis Üyesi Neval Karaatlı ile 400’e yakın tiyatrosever büyük beğeni ile izledi.

Oyunda 52 Yıllık sanat yaşamı olan Yalçın Özden’in sanat yaşamına başladığı ilk günlerden bugüne gelişi ile ile ilgili gelişmeler skeçler halinde sahnelendi.

Oyunda; Yalçın Özden, Kerem Poyraz Kayaalp, Eray Şenay, Oğuz Kaan Altay, Sibel Curciali, Ali Germirli, Yasemin Bekcili rol aldı.

Oyundan sonra Yalçın Özden ile oyuncular sahneden seyircilerle birlikte selfie çekimi gerçekleştirdi.

Özden, Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ın sanata ve sanatçıya büyük önem veren bir isim olduğunu belirterek “Sanat anlamında sayın başkana teşekkür ediyorum. Keşanlılar bu konuda şanslı insanlar” dedi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı