Sosyal Etkinlik Merkezi öğrencileri psikolog kontrolünde çalışıyor

Sosyal Etkinlik Merkezi öğrencileri psikolog kontrolünde çalışıyor

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Aydoğdu Mahallesi Sosyal Etkinlik Merkezi, açılmasının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen farklı etkinlik ve uygulamalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. ÇOCUK RUH SAĞLIĞI MERKEZİ TARAFINDAN PSİKOLOJİK DEĞERLENDİRME YAPILDI Toplumsal eşitsizliklerin ortadan kaldırılıp dezavantajlı kesimin eğitim alanında fırsat eşitliğini sağlamak üzere Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından gerçekleştirilen projede, Sosyal Etkinlik Merkezi’nde eğitim gören...

Haberin Tarihi: 7 Eylül 2017 - Okunma Sayısı:402 defa okundu.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Aydoğdu Mahallesi Sosyal Etkinlik Merkezi, açılmasının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen farklı etkinlik ve uygulamalarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

ÇOCUK RUH SAĞLIĞI MERKEZİ TARAFINDAN PSİKOLOJİK DEĞERLENDİRME YAPILDI

psikolog-degerlendirme-3 psikolog-degerlendirme-2

Toplumsal eşitsizliklerin ortadan kaldırılıp dezavantajlı kesimin eğitim alanında fırsat eşitliğini sağlamak üzere Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından gerçekleştirilen projede, Sosyal Etkinlik Merkezi’nde eğitim gören öğrencilere, Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi tarafından psikolojik değerlendirme yapıldı.

HER ÖĞRENCİ İLE 15 DAKİKALIK PSİKOLOG GÖRÜŞMESİ

psikolog-degerlendirme-1Okulların açılması öncesi tamamlanan psikolojik değerlendirmede her çocuk Süleymanpaşa Belediyesi psikologu tarafından 15 dakikalık görüşmeye alınırken özellikle dikkat dağınıklığı olan çocukların sorununu çözmek için çalışmalar yapıldı.

PSİKOLOJİK DEĞERLENDİRMELERİ YIL BOYUNCA DEVAM EDECEK

İlk aşaması tamamlanan psikolojik değerlendirmenin Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi tarafından yıl boyunca çeşitli testler ile devam edeceği açıklanırken öğrencilerin yaşıtlarından hiçbir konuda geri kalmaması için desteklerin her alanda devam edeceğin altı çizildi.

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı