HESABIM
Üye Ol

“Sosyal Medyadan Sosyal Meydana” Programı…

“Sosyal Medyadan Sosyal Meydana” Programı…

Genel Müdürlüğümüzce; 81 ilimizde bulunan Gençlik Merkezlerinde “Milli Mücadele’ nin 100.yılı” temalı “ Sosyal Medyadan Sosyal Meydana” programı düzenlendi. Projemizin amacı; gençlerimizin sosyal medya bağımlılığını azaltarak onları toplumla bir araya getirip, sosyalleştirmek, sportif, sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz ile hayatın içinde aktif bir şekilde yer almalarını sağlamaktır. Proje kapsamında; Keşan Gençlik Merkezi olarak 12 Mayıs 2019...

Haberin Tarihi: 13 Mayıs 2019 - Okunma Sayısı:516 defa okundu.

Genel Müdürlüğümüzce; 81 ilimizde bulunan Gençlik Merkezlerinde “Milli Mücadele’ nin 100.yılı” temalı “ Sosyal Medyadan Sosyal Meydana” programı düzenlendi.

Projemizin amacı; gençlerimizin sosyal medya bağımlılığını azaltarak onları toplumla bir araya getirip, sosyalleştirmek, sportif, sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz ile hayatın içinde aktif bir şekilde yer almalarını sağlamaktır.

Proje kapsamında; Keşan Gençlik Merkezi olarak 12 Mayıs 2019 tarihinde Çok Amaçlı Salonumuzda gençler ve aileleri ile bir araya geldik. Programımız saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Halk Oyunları gösterisi, taekwondo, futbol, voleybol,  yakan top oyunu ve müzik dinletisi gibi kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler ile gençlerimiz sosyal medyadan uzaklaşıp, sosyal meydanda keyifli zaman geçirdiler.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı