Manşet Siyaset

SP Listesini İl Seçim Kurulu’na teslim etti.

SP Listesini İl Seçim Kurulu’na teslim etti.

SAADET PARTİSİ ADAY LİSTELERİNİ SEÇİM KURULUNA VERDİ

Adayların Seçim Kurullarına verilmesinin son gününde Saadet Partisi Belediye Başkanı, Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel meclisi üyelerinin listelerini seçim kuruluna teslim etti.

IMG_2248

Saadet Partisi Belediye Başkanı Av. Sinan Tekin, meclis üyelerini çalışkan, lekesiz ve dinamik adaylardan oluşturduklarını söyledi.

Av. Sinan Tekin yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Temiz, dürüst, halkına hizmeti ibadet olarak gören çok güzel bir ekip oluşturduk. Bu ekip inanıyorum ki çok başarılı işler yapacak ve güzel Edirne’mize büyük hizmetlerde bulunacaktır. Arkadaşlarımızın her biri kendi sahasında etkili, çevresinde sevilen ve güvenilen kişilerdir. Bize oy veren hiç kimse pişman olmaz.Göreve geldiğimizde her türlü faydalı ve hayırlı işlerin takipçisi olacağız. Şehrimizin maddi ve manevi sahada kalkınması için var gücümüzle çalışacağız. Milli Görüş diğerlerine benzemez. Saadet Partisi mensupları kimsenin hakkını yemez ve kimsenin hakkını bir başkasına yedirmez.  Tüm siyasi partilerin bir şekilde kirlendiği günümüzde Saadet Partisi tertemiz ve şaibesiz siyasetin tek adresidir”.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL