TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 320.078
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 63.082
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 289
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 56.510
Spor Okuma Sayısı: 358

Spor Sanat Panorama Programı’na Anlamlı Ödül

Sevgi ÖZBAY-EDİRNE Kağıthane Spor Kulüpleri Destekleme Derneği tarafından düzenlenen,  Başkanlığını Ömer Tüfekçi‘ nin yaptığı spor camiasının çok değerli isimleri, Ömer Tüfekçi , Adem Mat , Hüsamettin Çelik, Ertuğrul Dilek ,..

Spor Sanat Panorama Programı’na Anlamlı Ödül

Sevgi ÖZBAY-EDİRNE

Kağıthane Spor Kulüpleri Destekleme Derneği tarafından düzenlenen,  Başkanlığını Ömer Tüfekçi‘ nin yaptığı spor camiasının çok değerli isimleri, Ömer Tüfekçi , Adem Mat , Hüsamettin Çelik, Ertuğrul Dilek , Ali Koça , Naci Arkan , Asım Özdemir’in  jüri üyeleri tarafından, İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü  Başkanı Özgür Subaşı ve Şebnem Ceyhan‘ın Gala tv , Mavi Karadeniz tv’de hazırlayıp sunduğu Spor-Sanat Panorama Programıyla Yılın Amatör Spor Programcıları seçildiler.

İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü genç başkanı Özgür Subaşı yaptığı açıklamada “Amatör spor kulübü camialarımızı her zaman gündeme getirmeye Spor Sanat Panorama Programımızla devam edeceğiz. Bizlere bu güzel plaketi veren çok değerli jüri üyelerine ve her zaman yanımızda olan bizleri destekleyen herkese çok teşekkür ederiz” Dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL