HESABIM
Üye Ol

Spor Zamanı

Spor Zamanı

Spor Zamanı’nın bu haftaki konukları Anafartalarspor Antrenörü Serkan Bayraktar, Yorumcu Şeref Aldanmaz,Keşan Kent Konseyi Başkanı ve Mustafa Kemal Paşa  Mahalle Muhtarı Bayram Ali Kalfalar ile  Keşan Masterler Atletizm Gönüllüleri Bülent Burk,Ahmet Tek ve Hasan Tek oldular. Erdoğan Demir’in hazırlayıp sunduğu programda,Atletizmde elde edilen başarılar ve bundan sonra Keşan’da atletizm ile ilgili neler yapılabileceği, Bayraktarı’ın Osmanlıspor-Anafartalarspor...

Haberin Tarihi: 13 Kasım 2013 - Okunma Sayısı:6206 defa okundu.

Spor Zamanı’nın bu haftaki konukları Anafartalarspor Antrenörü Serkan Bayraktar, Yorumcu Şeref Aldanmaz,Keşan Kent Konseyi Başkanı ve Mustafa Kemal Paşa  Mahalle Muhtarı Bayram Ali Kalfalar ile  Keşan Masterler Atletizm Gönüllüleri Bülent Burk,Ahmet Tek ve Hasan Tek oldular.

IMG_0414

Erdoğan Demir’in hazırlayıp sunduğu programda,Atletizmde elde edilen başarılar ve bundan sonra Keşan’da atletizm ile ilgili neler yapılabileceği, Bayraktarı’ın Osmanlıspor-Anafartalarspor maçı değerlendirmesi ve Şeref Aldanmaz’ında Keşanpor-Bozcaadaspor, Keşan Gençlik-İbrahim Turan Lisesi maçı ve Anafartalarspor değerlendirmesi yer aldı.

Programı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı