HESABIM
Üye Ol

Spor Zamanı

Spor Zamanı

Spor Zamanı’nda ilk yarının son programı 24 Aralık 2013 Salı günü akşamı çekildi. Erdoğan Demir tarafından hazırlanan ve sunulan programın bu haftaki konukları Anafartalarspor Basın Sözcüsü Taner Karatepe, 2.Lig ekiplerinden Kızılcahamamspor’a transfer olan Anafartalarspor eski oyuncusu Batuhan Er ve Anafartalarspor Oyuncusu Şahin Tan katıldılar.   Programda Uuzunköprüspor-Anafartalarspor maçı öncesi yapılan röportajlar, Binbay Restaurant tarafından Amafartalarspor’a...

Haberin Tarihi: 25 Aralık 2013 - Okunma Sayısı:10775 defa okundu.

Spor Zamanı’nda ilk yarının son programı 24 Aralık 2013 Salı günü akşamı çekildi.

IMG_1258IMG_1261

Erdoğan Demir tarafından hazırlanan ve sunulan programın bu haftaki konukları Anafartalarspor Basın Sözcüsü Taner Karatepe, 2.Lig ekiplerinden Kızılcahamamspor’a transfer olan Anafartalarspor eski oyuncusu Batuhan Er ve Anafartalarspor Oyuncusu Şahin Tan katıldılar.

IMG_1263 IMG_1264

Programda Uuzunköprüspor-Anafartalarspor maçı öncesi yapılan röportajlar, Binbay Restaurant tarafından Amafartalarspor’a verilen yemekten görüntüler,Keşan Gençlik takımının Bahçelievler Belediyespor ile oynadığı karşılaşmadan görüntüler, Spor Zamanı Yorumcusu Şeref Aldanmaz’ın ilk yarı yorumu ve Anafartalarspor Antrenörü Serkan Bayraktar ile ilk yarının değerlendirmesi ile ilgili röportajlarda yer aldı.

Programda ayrıca Erdoğan Demir’in Keşanspor’a sitemlerini ve yaptığı eleştirilerini de bulabilirsiniz.
Spor Zamanı Programını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı