Spor Zamanı

kesanpostasi
Okuma Sayısı:31

Spor Zamanı Programı’nın bu haftaki konukları Kırkpınar Güreşçisi ve uzun yıllar Türk Güreşine hizmet etmişolan Abdullah Ersaoy, Keşan belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü Genel Sekreteri Mustafa İşçimen ile Cadde 22 Taraftarlar Grubu’ndan Serhat Çıkıkçı ve Uğurcan Dalkıran oldu.

IMG_5631

Abdullah Ersoy, Kırkpınar ve Türk Güreşi ile önemli bilgiler verdi.

Mustafa İşçimen ise Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü’nün yaptığı ve yapmayı düşündüğü çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi.

Mehmet Akif Ersoy, Rugby Sporu ve bu spora nasıl başladığını anlattı.

Taraftarlar adına programımıza konuk olan Serhat Çıkıkçı ve Uğurcan Urgan’da, Keşanspor’la taraftarlara arasında bir süre önce yaşanan gerginlik ile ilgili açıklamalarda bulunarak Keşanspor Yönetim Kurulu tarafından bu olayın ardından kendileriyle görüşme konusunda herhangi bir talep gelmediğini ve taraftarlar olarak Keşanspor’u uzun yıllardan beri desteklediklerini dile getirdiler.

Spor Zamanı Programı’nda ayrıca Keşan Gençlik Kulübü Başkan Yardımcısı Turgay Balcı ve Antrenör Tayfun Pişiren ile yaptığımız röportaj, Anafartalarspor Antrenörü Hayrettin Yıldız ve Kulüp Müdürü Taner Karatape’nin yaptığı basın toplantısı ile Anafartalarspor-Yeni Karpuzlupsor maçı ile bu maç öncesi ve sonrası yapılan röportajları da bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Gürkan'dan Eker'e Soru Önergesi

Edirne Milletvekili Recep GÜRKAN, 27 Şubat 2013 tarihinde, […]