HESABIM
Üye Ol

Spor Zamanı’nda dev buluşma gerçekleşti

Spor Zamanı’nda dev buluşma gerçekleşti

Spor Zamanı’nın bu haftaki bölümünde beklenen Dev Buluşma gerçekleşti. Erdoğan Demir tarafından hazırlanıp sunulan programın bu haftaki bölümüne Keşan Belediye Başkanı Mehmet ÇÖzcan,Anafartalarspor Kulübü Başkanı Salih Kirezci,Keşan Gençlik Kulübü Başkanı Sadi Kuru ve Keşanspor Genel Kaptanı Nejat Çabuk katıldılar. Keşan Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda çekimleri gerçekleşen Programda kulüplerimizin bu hafta oynadıkları karşılaşmaların değerlendirmelerinin yanı sıra...

Haberin Tarihi: 19 Kasım 2013 - Okunma Sayısı:6651 defa okundu.

Spor Zamanı’nın bu haftaki bölümünde beklenen Dev Buluşma gerçekleşti.

IMG_0529

Erdoğan Demir tarafından hazırlanıp sunulan programın bu haftaki bölümüne Keşan Belediye Başkanı Mehmet ÇÖzcan,Anafartalarspor Kulübü Başkanı Salih Kirezci,Keşan Gençlik Kulübü Başkanı Sadi Kuru ve Keşanspor Genel Kaptanı Nejat Çabuk katıldılar.

Keşan Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda çekimleri gerçekleşen Programda kulüplerimizin bu hafta oynadıkları karşılaşmaların değerlendirmelerinin yanı sıra kulüpleri ekonomik durumları ve kulüplerin bir araya gelerek güç birliği  yapmaları konuları görüşüldü.

Özcan’da Keşanspor, Anafartalarspor ve Keşan Gençlik takımları ile ilgili görüşlerini dile getirerek, Keşan Belediyesi olarak kulüplere gerekli desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini belirterek ayrıca Keşan Belediyesi’nin spora verdiği önemi anlatarak açılan kurslardan bahsetti.
Programı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı