Spor Okuma Sayısı: 1.104

Spor Zamanı’nın Bu Haftaki Konuğu Kültürspor Kulübü Başkanı Evren Bulut olacak

Keşan FM’de Cumartesi günleri Keşan Belediyesİ Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli ve Gazeteci Erdoğan Demir tarafından hazırlanan ve pandemi süreci ile yayından kaldırılan  Spor Zamanı Programı’nın bu haftaki konuğu..

Keşan FM’de Cumartesi günleri Keşan Belediyesİ Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli ve Gazeteci Erdoğan Demir tarafından hazırlanan ve pandemi süreci ile yayından kaldırılan  Spor Zamanı Programı’nın bu haftaki konuğu KOVİD 19 pandemi süreci nedeni ile başlamayan 2.Amatör Lig takımlarından Keşan Kültürspor Kulübü’nün başkanı Evren Bulut konuk olacak.

Bilindiği gibi Edirne Futbol İl Temsilciliği ve Edirne ASKF’nin 2 Haziran  2020 Salı günü yaptığı değerlendirme toplantısında 2.Amatör Lig’de mücadele edecek 14 takımın 2020/2021 sezonunda Edirne 1.Amatör Ligi’ne yükseltilmesi konusunda tavsiye kararı alınmış ve bu karar onay için Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşler Kurulu’na gönderilmişti.

Programa katılacak Kültürspor Kulübü Başkanı Evren Bulut bu süreçle ilgili gelişmeleri değerlendirecek ve Demir’in sorularını cevaplandıracak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL