HESABIM
Üye Ol

Spor Zamanı’nın Bu Haftaki Konukları Edirnespor Başkanı Savaş Üner ve Antrenörü Adnan Toros olacak

Spor Zamanı’nın Bu Haftaki Konukları Edirnespor Başkanı Savaş Üner ve Antrenörü Adnan Toros olacak

Keşan FM’de Keşan Belediyesi Medya İletişim Personeli-Gazeteci Erdoğan Demir tarafından hazırlanan Spor Zamanı Programı’nın 30 Kasım Cumartesi günkü  konuğu BAL 11.Grup takımlarından Edirnespor Kulübü Başkanı Savaş Üner ve Antrenör Adnan Toros olacak. Saat 12.10’da Keşan FM’de başlayacak programın bu haftaki konuğu olacak olan Üner ve Toros ile ilgili olarak  Erdoğan Demir’in sorularını cevaplandıracak.   Programda...

Haberin Tarihi: 29 Kasım 2019 - Okunma Sayısı:446 defa okundu.

Keşan FM’de Keşan Belediyesi Medya İletişim Personeli-Gazeteci Erdoğan Demir tarafından hazırlanan Spor Zamanı Programı’nın 30 Kasım Cumartesi günkü  konuğu BAL 11.Grup takımlarından Edirnespor Kulübü Başkanı Savaş Üner ve Antrenör Adnan Toros olacak.

Saat 12.10’da Keşan FM’de başlayacak programın bu haftaki konuğu olacak olan Üner ve Toros ile ilgili olarak  Erdoğan Demir’in sorularını cevaplandıracak.

 

Programda ayrıca Hollanda’dan telefon bağlantısı ile yayına katılacak olan Bülent Türker, Hollanda’nın MSV 71 kulübünde oynayan ve dikkatleri üzerine çeken Arman Kuş ile ilgili açıklamalarda bulunacak.

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı