HESABIM
Üye Ol

Spor Zamanı’nın Bu Haftaki Konukları Fatih Uygun ve Erol Utku Yücetürk

Spor Zamanı’nın Bu Haftaki Konukları Fatih Uygun ve Erol Utku Yücetürk

Keşan Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu ve Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı Gazeteci Erdoğan Demir tarafından Keşan FM’de hazırlanıp sunulan Spor Zamanı’nın 01 Aralık 2018  Cumartesi günkü bölümünün konuğu Altınordu Keşan Futbol Okulları Antrenörü Fatih Uygun ile Altınordu Altyapısı’na seçilen ve geçtiğimiz Temmuz ayında Altınordu takımının kampına giden Rasim Ergene İlköğretim Okulu Öğrencisi...

Haberin Tarihi: 30 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:463 defa okundu.

Keşan Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu ve Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı Gazeteci Erdoğan Demir tarafından Keşan FM’de hazırlanıp sunulan Spor Zamanı’nın 01 Aralık 2018  Cumartesi günkü bölümünün konuğu Altınordu Keşan Futbol Okulları Antrenörü Fatih Uygun ile Altınordu Altyapısı’na seçilen ve geçtiğimiz Temmuz ayında Altınordu takımının kampına giden Rasim Ergene İlköğretim Okulu Öğrencisi 2009 doğumlu Erol Utku Yücetürk olacak.

Uygun Demir’in sorularını cevaplandıracak ve Altınordu Keşan Futbol Okulu’nun çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunacak.

Yücetürk’te futbola nasıl başladığını ve Altınordu seçmelerini dinleyenlere aktaracak.

Programa telefon bağlantısı ile bağlanacak Nazif Taşkınsu da 01 Aralık 2018 Cumartesi günkü at yarışı ile ilgili tahmin yapacak.

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı