Spor Zamanı’nın Bu Haftaki Konukları Taner Karatepe ve Hasan Kosa Olacak

Spor Zamanı’nın Bu Haftaki Konukları Taner Karatepe ve Hasan Kosa Olacak

Keşan Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu ve Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı Gazeteci Erdoğan Demir tarafından Keşan FM’de hazırlanıp sunulan Spor Zamanı’nın 13 Ocak 2018  Cumartesi günkü bölümünün konuğu Trakya Veteranlar Ligi takımlarından Anafartalar Veteranlar Takımı Başkanı Taner Karatepe ve Antrenör Hasan Kosa olacak. Karatepe ve Kosa, Demir’in sorularını cevaplandıracak ve Anafartalar Veteranlar takımı...

Haberin Tarihi: 12 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:239 defa okundu.

Keşan Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu ve Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı Gazeteci Erdoğan Demir tarafından Keşan FM’de hazırlanıp sunulan Spor Zamanı’nın 13 Ocak 2018  Cumartesi günkü bölümünün konuğu Trakya Veteranlar Ligi takımlarından Anafartalar Veteranlar Takımı Başkanı Taner Karatepe ve Antrenör Hasan Kosa olacak.

Karatepe ve Kosa, Demir’in sorularını cevaplandıracak ve Anafartalar Veteranlar takımı ile ilgili son durum ilgili bilgiler verecekler.

Programda, Tek Rumeli’de yayınlanan Mehmet Çelik ile Spor Penceresi programının yapımcısı Mehmet Çelik ile A Spor Müdürü Serkan Korkmaz ile yapılacak telefon bağlantısı da gerçekleştirilecek.

 

Program da Nazif Taşkınsu, 13 Ocak Cumartesi günkü At Yarışları ile ilgili tahminde bulunacak.

 

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı