HESABIM
Üye Ol

Spor Zamanı’nın konukları Anafartalarspor oldu…

Spor Zamanı’nın konukları Anafartalarspor oldu…

Sitemizde yayınlanan ve 2 haftadan  bu yana uzun tatil nedeniyle ara verilen Spor Zamanı Programı bu haftadan itibaren tekrar yayına başladı. Programın bu haftaki çekimleri 30 Ekim 2013 Çarşamba günü Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşti. Programa Anafartalarspor Kulübü Başkanı Salih Kirezci, Anafartalarspor Basın Sözcüsü Taner Karatepe ile Anafartalarspor Antrenörü Serkan Bayraktar katıldılar. Programda geçtiğimiz...

Haberin Tarihi: 31 Ekim 2013 - Okunma Sayısı:7865 defa okundu.

Sitemizde yayınlanan ve 2 haftadan  bu yana uzun tatil nedeniyle ara verilen Spor Zamanı Programı bu haftadan itibaren tekrar yayına başladı.

Programın bu haftaki çekimleri 30 Ekim 2013 Çarşamba günü Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşti.

IMG_0022

Programa Anafartalarspor Kulübü Başkanı Salih Kirezci, Anafartalarspor Basın Sözcüsü Taner Karatepe ile Anafartalarspor Antrenörü Serkan Bayraktar katıldılar.

Spor-Zamani-Logo-Kopya

Programda geçtiğimiz hafta sonu oynanan spor karşılaşmalarından görüntüler yer alırken,ayrıca bundan böyle Spor Zamanı Programı’na yorumcu olarak katılacak Şeref Aldanmaz’ın Keşanspor-Babaeskispor maçı ve diğer takımlarımız ile ilgili çarpıcı açıklamaları da yer aldı.

Ayrıca Anafartalarspor Başkan Salih Kirezci,ilk kez Keşan Belediyesi tarafından Anafartalarspor Kulübü’ne 7 dönümlük bir spor kompleksi alanın Kasım ayı meclis toplantısında tahsisi ile ilgili bir karar alınabileceğiini açıklayarak bu konuda Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’a teşekkür etti.

AntrenörSerkan Bayraktar’ın antrenman nedeniyle kısa bir süre katıldığı programı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı